Skocz do zawartości

Let's get ready to rumbleeeee ! :)


loop

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie trochę z innej beczki. Tak się nieszczęśliwie stało iż nie pamiętam hasła (a raczej żadne z możliwych nie działa) i nie mogę się zalogować a próba resetowania go kończy się komunikatem o konieczności telefonicznej rozmowy pod numerem "00 353 1 436 9034".

Ktoś może miał podobny problem i musiał dzwonić (i jak mniej więcej taka rozmowa wygląda i ile trwa)? Jest to nr do USA czy może jednak Europa?

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Zobaczymy czy taki diabeł straszny ;)

Z ostatnim zdaniem na tej stronie się nie zgodze: "Paypal charges the SAME fees to transactions with NON-credit card funds! Thus every transaction makes PayPal money, but it's nothing more than an entry in a computer database on their system. No money has actually moved, and there are no costs to Paypal."

Ktoś kto to pisał chyba nie ma za bardzo pojęcia o serwisach www i bazach danych. Przecież wystarczy sobie wyobrazić miliony operacji na bazie, temu zwiększyć temu zmniejszyć, to wszystko są realne koszty mocy serwerów a może i transferu. Choć może koszty niewspółmierne do tego ile PayPal pobiera prowizji, ale na pewno nie ma "no costs to PayPal".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności