Skocz do zawartości

Konsolidacja firm SEO - Widzialny u Bauera


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

Na serio interesuje was los kilku pracowników, których kupiło korpo?

 

A kogo to obchodzi co ciebie nie obchodzi? Zajmij się sobą, nie masz naprawdę nic innego do roboty tylko szukanie zaczepek i dowalanie się do wszystkiego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karawanie wypominasz

To akurat była przenośnia ;)

nie masz naprawdę nic innego do roboty

Wolałbym tu poczytać coś o seo a nie o pracownikach, których zatrudniał pan x a teraz biedni muszą w korpo tyrać, o kodach, 500 plusach czy jednogarbatych wielbłądach.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym tu poczytać coś o seo 

 

Blake po takiej konsolidacji na pewno będą mieć większe możliwości finansowe co oznaczać może warianty : jakieś nowe sposoby pozyskania klientów, optymalizacją kosztów a co za tym idzie mogą obniżać ceny. Globalne reklamy w TV, gazetach inne. Pamiętaj, że do grupy należy również interia i inne duże portale. A teraz pomyśli co może zrobić link dofollow z Interii, artykuł sponsorowany z linkiem, inne. Dziwie się, że nie widzisz że to może dotyczyć również Ciebie.

Jak zaczną mocno promować suple korzystając z tego potencjału który budują po prostu będziesz Ty jak i każdy inny bez szans. Zostaną okruchy z Pańskiego stołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzysz w złą stronę, z tego powinni być akurat wszyscy zadowoleni. Klienci zaczną uciekać z korpo (bardzo łatwo można ich przejąć), więc to jest akurat dobra informacja dla tych, którzy robią klientów. Klienci SS są widoczni jak na dłoni, miałem kiedyś do czynienia z kilkoma, którzy na msze dawali za to, że od nich uciekli.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc to jest akurat dobra informacja dla tych, którzy robią klientów

 

czyli Twoje oburzenie czemu o tym dyskutujemy na PiO nie jest uzasadnione? Sam przyznajesz, że jest to dobra informacja dla tych co robią klientów a ich na PiO większość. Blake weź się zdecyduj :D

Klienci zaczną uciekać z korpo

 

Pacząc na statystyki 10 ucieka pozyskują 20 nowych. Biznes na bank kalkuluje się inaczej takie przyjecie nie mili by sensu. Można kupić jedną firmę generującą straty ale "z potencjałem", ale nie wszystkie. Blake baza klientów tyle nie kosztuje, pracowników łatwo można przeciągnąć.

Na pewno takie przejęcia bead mieć wpływ i PiO to jak najbardziej odpowiednie miejsce na dyskusję o takich zdarzeniach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś do czynienia z kilkoma, którzy na msze dawali za to, że od nich uciekli.

 

Niektórzy nawet wolą spore kary zapłacić za rozwiązanie umowy, byle tylko uciec od nich. Pozycjonowanie w korpo polega w 99% przypadkach na optymalizacji oraz pozyskaniu paru linków z katalogów, czasami nawet szeptankę zrobią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności