Skocz do zawartości

Pokemon GO w biznesie


Ksocial

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@up a wypadki banów w trakcie zbierania postów na PiO powszechnie się zdarzają.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auschwitz chyba już został usunięty z gry. Pewnie wiele takich nieodpowiednich do grania w Pokemony miejsc jest, tak dla ciekawostki, to gra opiera się na mapie gry Ingress. Wszystkie PokeStop i PokeGym, to miejsca wprowadzone do mapy przez graczy Ingress, były to portale, a gra była stworzona w 2012 przez Niantic ;) Mam to szczęście, że w mojej okolicy chyba było dużo graczy Ingressa, bo w niewielkim miasteczku każda duperelka, typu tablica informacyjna o ptakach występujących w parku, została PokeStopem, dosłownie co 10 metrów w niektórych miejscach coś jest. Oczywiście Ingress aż takiego sukcesu co Pokemon Go nie odniósł, pewnie dlatego, że nie było tam pokemonów :D 

 

A co do grupy docelowej, to mi się wydaje, że nie celowano tutaj w dzieciaki, tylko w młodych dorosłych. Zresztą nawet w trailerze widać, jak przedstawieni są gracze :D Po prostu pokolenie wychowane na pokemonach. 

 

A sytuacje takie jak ta powyżej - dla mnie fake. Pokemony ewentualnie mogłyby się pojawić na prywatnej posesji, ale zasięg jest spory, więc nawet będąc poza ogrodzeniem można go złapać. Budynki są na mapie w Pokemon Go są zaznaczone, a i tak znajduje się je przy drogach. Po prostu kolesie nie chcieli się przyznać do tego, że próbowali się do kogoś włamać :P Albo tak się złożyło, że na telefonie jeden z nich miał włączony grę, więc policja od razu założyła, że to pewnie wina pokemonów... 

SEOpisanie - seo copywriting i nie tylko...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo Dominik! Miejscówkę zmienił :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up ja myślę, że to Krzysztof zrobił to foto :D 

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee, on pozuje pod pseudonimem Dominik :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up czyli jest to roznegliżowana samoyebka?

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności