Skocz do zawartości

Pokemon GO w biznesie


Ksocial

Rekomendowane odpowiedzi

obstawiam, że będą płatne opcje wstawiania punktów, pokemonów na teren, lokalizację klienta. Wystarczy opracować w marę dobry system weryfikacji wlasciciela lub zarządcy terenu, nieruchomosci. Oczywiście nie na środek jeziora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam wypożyczalnię rowerów wodnych i kajaków nad jeziorem. Da się załatwić, żeby pokemony były na środku jeziora? :)

 

 

Jest możliwość zgłoszenia lokalizacji ale wiadomo, że jest dużo chętnych i weryfikacja trwa  bardzo długo. 

Spróbuj codziennie wypływać na środek jeziora i odpalać aplikację. Tam gdzie jest wielu uczestników gry tam pojawiają się pokemony. Ja nie wychodząc z budynku, siedząc tłukę po 6-7 dziennie.    :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza, 90% ludzi na świecie to debile...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up tragedia jakaś ;)

jak rozumiem tu chodzi o latanie z komórą w ręce i szukanie jakiś wyimaginowanych "stworków"? Kompletnie nie jestem w temacie i nawet nie wiem co to "pokemon". To jakiś szczyt debilizmu jest, jeszcze może zrozumiem znudzonych życiem gówniarzy z nadmiarem wolnego czasu, ale "stare dziady" zajmujące się takimi idotyzmami? Ręce opadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można nie znać pokemonów? W jaskini się chowałeś? :D Seriol, ja rozumiem, że można się tym nie interesować i mieć go głęboko w czterech literach, ale to tak jak powiedzieć "Nie wiem kim/czym jest Kim Kardashian/Facebook/Instagram/Lego/Bansky i wiele wiele innych". To są ikony popkultury (co może się komuś podobać lub nie) podobnie jak pokemony, nigdy nie uwierzę komuś, kto mówi, że nigdy o tym nie słyszał :D

 

@SzlafRock teraz chyba ta możliwość została zablokowana, PokeStop i PokeGym znajdują się w jakiś ważnych historycznie/kulturowo miejscach, może jeżeli jest tam jakiś pomnik to by przeszło :D

 

@Yeden kup wabiki (lure) w sklepie gry, wabiki są widoczne dla graczy, którzy znajdują się w okolicy, a że działają przez pół godziny i pojawiają się wtedy pokemony dosłownie co chwilę, to jest spora szansa na przyciągnięcie graczy :D Niektóre sklepy, pizzerie itp. ogłaszają takie akcje na swoim FB, zainteresowanie jest spore, taką akcję np. robi w niedzielę centrum handlowym niedaleko mnie, będą wypuszczali jeden lure, czyli kosztuje ich to całe 4 zł, a naprawdę wiele osób wyraziło chęć udziału, bo pokemony pokazują się wszystkim w tym samym momencie, a łapać trzeba, żeby podnosić level. Za jakieś 26 zł masz 8 wabików. 

 

Trzeba tylko liczyć się z tym, że poza miastem pokemonów jest po prostu mniej, co z jednej strony jest minusem - bo nawet przy pomocy wabika nie pojawi się ich tak wiele, a z drugiej plusem - stęsknieni za łapaniem pokemonów gracze z pewnością skorzystają z takiej opcji :D 

SEOpisanie - seo copywriting i nie tylko...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CheNelly no na serio nie wiem:) nazwę slyszalem ale nie wiem jak to wygląda,mam to w d...e. Z bajek wyroslem po smurfach i gumisiach mniej więcej, z gier komputerowych także. Skoro w robocie siedzę przy kompie to gdybym jeszcze to robil w wolnym czasie to byłoby przegięcie totalne. Są znacznie ciekawsze rzeczy w realnym świecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra z tymi pokemonami ludzie chodzą jak zombie wpatrzeni w ekran smartfona, dokąd ten świat zmierza...

Sprawdź  kontenery biurowe Ultramodula, – to innowacyjna marka z branży budownictwa modułowego będąca częścią firmy Ultragroup.
Autoryzowany sklep z zegarkami, zegarki męskie i damskie - Zegart.pl

A może chcesz kupić meblościanki - sprawdź perlavita.com.pl meble do każdego wnętrza. W dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra z tymi pokemonami ludzie chodzą jak zombie wpatrzeni w ekran smartfona, dokąd ten świat zmierza...

 

Chodzą też wpatrzeni w ekran smartfona na którym odpalonego mają facebooka, instagram itp.. co to za różnica i co w tym dziwnego? Kiedyś dzieciaki chodzili cały dzień mając w rękach Tamagotchi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up a kiedyś potrafiliśmy cały dzień siedzieć na powietrzu: grać w piłkę, podchody, śmiać się bawić z rówieśnikami. Byliśmy sprawiniejsi, chudsi i zdrowsi niż dzisiejsze pokolenie. Sporo z tamtych znajomości pozostało do dziś, część przerodziło się przyjaźnie na całe życie.

 

A jak to wygląda dziś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka ostatnio obudziła męża o 3 rano bo trzeba iść na osiedle bo gdzieś pokemon się pojawił,nie był zadowolony z tej pobudki, kiedyś kobiety w nocy budziły mężów w nieco innych celach.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności