Skocz do zawartości

Co się stało ? Niby filtr ale jednak nie..


hekko

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż kilka dni temu stronka spadła mi w wynikach google.pl na wszystkie frazy, słowa o ok 50 pozycji w dół.. Filtr to nie jest gdyż przy allinanchor pokazuje też ze spadkiem :/ Strona jest ciągle pozycjonowana. Są nowe linki. Co się stało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

strona to www.opisy4u.com

tydzień temu na wszystkie frazy dla opisów strona była na 2 miejscu, domena ma 1,5 roku, pozycjonowana od początku na spokojnie bez szaleństw, pozycjonowana tylko przeze mnie katalogi, płatne linki, wymiana.. przed duplicate content opisy4u.com - www.opisy4u.com zapobiegłem już dawno stosując przekierowanie..

:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja wątpie że to konkurencja, osobiście od 12-14 misięcy byłem w czołówkach, około 15 słów kluczowych, i nagle konkurencja mnie wygryzła ? Raczej w to nie wierze, biorąc pod uwagę systematyczność, gdyż jeśli chodzi o każde słowo spadłem pomiędzy 40-50 wyniki.

Pozostaje chyba czekać...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO mnei to samo dopadlo.. identyczna sytuacja.. na razie pozycjonuje dalej.. ale to trwa juz ponad 2 tyg.. i nic sie nie poprawia.. mimo ze dalem kilknascie wartosciowych linkow w serwisach konkurencji (ktorych strony sa na czolowych miejscach)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnmie to trwa od od ostatniego updateu PR

Zazwyczaj wspólnym mianownmikiem jest to że wszyscy pozycjonowali przez dodawanie do katalogów

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozycjonowana tylko przeze mnie katalogi, płatne linki, wymiana..

Czyli nie masz wlasnego zaplecza, moze po prostu jakies z istotniejszych platnych linkow sie skonczyły, ktoś z wymiany sciagnal, cos sie wyindeksowalo z katalogow - kilka rzeczy sie moglo z tego nalozyc i juz spadek gotowy.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie masz wlasnego zaplecza, moze po prostu jakies z istotniejszych platnych linkow sie skonczyły, ktoś z wymiany sciagnal, cos sie wyindeksowalo z katalogow - kilka rzeczy sie moglo z tego nalozyc i juz spadek gotowy.

Tzn małe zaplecze mam ale żadne istotne linki się nie skończyły, tak aby nagle spaść..

Konkurencja dopaliła 1 mocnym linkiem i poleciałeś.

Cała konkurencja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w dzisiejszych czasach jest możliwe.

Biorąc jednak pod uwagę, że przez 12-14 miesięcy byłeś na wysokich pozycjach, to być może popełniłeś gdzieś błąd, ktoś usunął linka, może to zawirowania google. Wszystko ma swoje + i -

Logicznie biroąc spadasz, spadasz a następnie wracasz.

Aby wyciągać wnioski jest jeszcze zbyt wcześnie, miło jakbyś pokazał na 1-2 słowach kluczowych dokładnie wszystko.

A tak nalezy robić swoje i czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności