Skocz do zawartości

Co się stało ? Niby filtr ale jednak nie..


hekko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam podobnie: jedna stara prawie 5 letnia stronka wpadla mi do tej "czarnej dziury" dokladnie 23 wrzesnia i ruch spadl mi z ok. 1000 uu/dzien do kilkudziesiecu uu/dzien :| Dodatkowo strona stracilka kilkaset tysiecy zaindeksowanych stron w googlu...

2 inne w miare nowe stronki stracily duzo zaindeksowanych stron w google.. Jedna z nich pozostala tylko ze strona glowna w indeksie. O ile tutaj mozna interpretowac to jako wahania Google, to w przypadku 1 strony nie trzyma sie to kompletnie kupy, bo ani nie jest ban, ani filtr.

A moze Google dlawi sie ogromem nowych stron i nie moze sobie z tym poradzic? Chodza tez pogloski o wdrazaniu nowego ulepszonego silnika Googla na roznych DC...

Mam nadzieje, ze sytuacja wroci do normy :|

Pozdrawiam,

Ważka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masowy filtr dla domeny - w ostatnim czasie wiele stron wpadło w ten rodzaj filtra.

Zarówno młode jak i stare domeny.

Lecą pozycjonowane frazy, które otrzymały zazwyczaj zbyt duży przyrost BL lub gwałtownie go utraciły. [systemy wymiany]

Powodów można wymieniać wiele.......

Zazwyczaj frazy lądują miedzy 30 a 50 pozycją w G: i utrzymują się na nich dośc długo.

Jak długo ?

Długo......... :D

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam te pozycje trzydzieste pierwsze... podstrony w domenie na pozycjonowane frazy, bez względu na wcześniejszą pozycję (w top 10)... dziwny to filtr... podstrony silnie linkowane, a domena nienajmłodsza... wcześniej nie miała filtra na żadną frazę... rozumiem - nowy algorytm, ale żeby wszystko tak odsyłałał google jednakowo na 31...? Początkowo myślałem, że to jakiś dziwny zbieg okoliczności... Głosy w tym wątku przekonują mnie, że jednak nie... Proszę o dalsze wypowiedzi...

Zielnik - Katalog Stron Zielnik Szkolny dodaj url... Katalog Brudny spróbuj się dodać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest dokładnie to samo :D z 5 fraz 2 wyleciały na odległe miejsca 26 września i nie chcą wrócić :D

5ebc7da246b138c3.jpg

Linki zdobywałem tylko i wyłącznie dodając stronę https://www.pun.pl/ ręcznie a zarazem systematycznie do katalogów (Qlweb przede wszystkim) ok. 10-15 na dzień.

Nie wiem kiedy wrócę na poprzednią pozycje, ale dodaję dalej :)

Darmowe forum - załóż własne forum za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale żeby wszystko tak odsyłałał google jednakowo na 31...? Początkowo myślałem, że to jakiś dziwny zbieg okoliczności.

Obserwuje trzy domeny które maja masowy filtr - 30 fraz na domene.

Frazy które stały wysoko tj. średnio top 5, obecnie ich pozycja to 31 +/- 7/8.

Pozostałe które były w piaskownicy - nadal w niej są. :D

Linki wyłącznie statyczne + katalogowanie + systemy wymiany: LV,LP,LL itd.....

Dzienny przyrost 1-4 max.

Obecnie testowana nowa domena na takie same frazy co poprzednio.

Tym razem system linkuj : średni power - strona od tygodnia Top 8 na popularna frazę.

Sytuacja przypomina tę za czasów Jaggera lecz o innym proficie.

Domeny w filtrze są od 40 dni na wszystkie pozycjonowane frazy gdzie limit przekroczył 50 linków na fraze.

Testuje również starą domenę : max power od 30-dni - wszelkie systemy.

Pozycje cały czas w góre :D 10 - fraz na jeden link.

Prowadzę szczegółowe statystyki, więc sprawdzimy czas ich wyjścia na powierzchnie :)

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łopatologicznie - Można to sprawdzić tak: dochodzimy do końca rankingu i "powtarzamy szukanie we wszystkich stronach". Wreszcie się widzimy, tak? To sprawdzamy kto jest przed nami i kto za nami wśród rozwiniętych wyników. Powtarzamy zwykłe zapytanie i co? Brakuje nas na 31 pozycji :)

[edit] No może, to nie do końca dobry przykład, bo strony z powyższych postów zostają przesunięte powyżej 30 pozycji. Jednak tak możemy czasem znaleźć "braki" na pewne słowa". [/edit]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie z stroną to już w ogóle jaja, wczoraj o mało zawału nie dostałem jak z top 5 wypadła w ogóle z indeksu(tak na niektórych dc w całym indeksie jej nie było, a dzisiaj już na szczęście powróciła), to pewnie przez to ze Koreańczycy wczoraj bombkę puścili i google trochę odbiło :)

a jak bym żył w USA to już bym podał google do sądu z wykończanie psychiczne :) bo chyba nie ma nic gorszego jak w całym indekise nie znaleść swojej stronki...

nie jestem prawdziwym Polakiem bo prawdziwy Polak zna się na wszystkim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak a po kilku dniach na pozycji 31-32 jest filtr :) dostałem to na 3 site'ach ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę nieco zaczepnie, ile jesteście w stanie wsadzić stron na tę nieszczęsną 31 pozycję? :)

A tak poważniej to G. testuje nowe typy filtrów plus jeśli ktoś ma ochotę to radzę poeksperymentować nieco odważniej z linkami rotacyjnymi, IMHO G. zaczyna "karać" za rotację coraz bardziej, tzn. łatwiej dostać filtra niż "jakiś czas temu".

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę nieco zaczepnie, ile jesteście w stanie wsadzić stron na tę nieszczęsną 31 pozycję?
Ja jeszcze nie wiem ile mam takich słów, ale jedno na bank siedzi na 31 "niewidocznej" pozycji i na bank linki szły tylko z katalogów z Twojej stopki. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności