Skocz do zawartości

Co się stało ? Niby filtr ale jednak nie..


hekko

Rekomendowane odpowiedzi

Podbijam temat, właśnie moja strona wyszła z tego dziwnego filtra.. Prawie 4 miesiące siedziała w tym bagnie nr 31 :/

:)

mi stronka wisiala 31 - 39, spadla tak z 1 pozycji, teraz wisi na 6-7 stronie wynikow, poswiecilem ja dla testow, przywalilem ok 30k linkow z systemow - zobaczymy co sie bedzie dzialo - pewnie za jakies 2 tygodnie sie dowiem to napisze na forum ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

witam,

Widać te filtry zostały wprowadzone na stałe do algorytmu google bo wlasnie poleciały i moje strony. Domena roczna, tematyczna dużo contentu dość unikalnego, od 3-4 miesiecy na pierwszych miejscach...była bo wylądowała na 31 z tendencją spadkwą (aktualnie leci w okolice 50-60 miejsca) - Co gorsze pociągneła za sobą wszystkie pozostałe serwisy w tej domenie. Nawet taki którego nie zaczełem linkować - ledwo pojawił sie kilka dni temu w indexie.

Udało się komuś wyjść z tego filtra? Bo zastanawiam się nad rozpoczęciem od nowa z nową domeną... długo pracowałem nad contentem i szkoda mi obijać się w okolicach 6 strony gdzie po statystykach widze że odwiedzają mnie tyko pająki i inne boty.

pozdro

tom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomaroc: ja czekałem ponad 3 miesiące na wyjście z tego czegoś, i chyba dziś po 3 miesiącach dobroci znowu poleciałem ale jeszcze nie wiem na jakie pozycje ostatecznie bo na razie google szaleje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności