Skocz do zawartości

strona wysoko z małym pr i bl bez zaplecza...


CezaryCezary

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie jak to jest możliwe że stronka otkar po frazą sztućce jest na 6 pozycji a moja na 7.

Gdy:

1)ja mam linków 117 w msn, 3 w googlach, PR3 (keywordsów sztućce więcej)

2)otkar 11 w msn i 3 w googlach (tylko dwa wpisy ma z frazą sztućce w anchorze) PR1

...sie tak zastanawiam bo ani jakiegoś zaplecza nie ma wielkiego ni nic... a pozycje ma

Jak to jest możliwe? Czy dlatego ze jest dodana do dmoza i directory.google.ru?

Innych wiekszysz różnic nie widze, no chyba ze będę musiał kupić okulary jak ktoś mnie oswieci B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy dlatego ze jest dodana do dmoza i directory.google.ru?

Z mojego doświadczenia Dmoz w konretnej kategorii daje takiego powera że wystarczy.

Również masz mało linków, wracaj do pracy i pozycjonuj dalej, konkurencja nie śpi.

Czasem wystarczy kilka dobrych linków i nawet 1000 katalogów nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dmoz daje takiego kopa? Kurde mogłem sprawdzic, kategorie gdy dodawałem dziś ech...

otkar wcale nie ma mocnych linków 6 z pr2, jeden pr3 i jeden pr1 reszta to zero,

...dodaje i dodaje, myślałem ze pozycjonowanie to lżejsza robota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to zastanawia....na dodatek on ma strone startową.

Jakby tego było mało masz PR3, on PR1 co potwierdza, że PR nic nie znaczy (poczekajmy do udpate).

Jakby tego było mało nie masz błędów w validatorze, a ta strona ma błędy B)

Może po prostu dłużej istnieje od ciebie w google? to ponoć też ma wpływ.

Jak długo jesteś na tej pozycji? Jak długo pozycjonujesz ten serwis?

Jak wspomniał °K° konkurencja nie śpi, więc najlepiej zdobywaj linki - wystarczy kilka dobrych, niż 1000 słabych ;).

myślałem ze pozycjonowanie to lżejsza robota...

Tak naprawde pozycjonowanie łatwe nie jest, trzeba ciężko napracować na zadowalające efekty.

Nie rzadko miesiącami, a jak już się ogiagnie pozycje np. 1-5 to potem trzeba się dalej starać, aby się utrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby tego było mało masz PR3, on PR1 co potwierdza, że PR nic nie znaczy (poczekajmy do udpate).

od dawna nie ma - czytac forum

Jakby tego było mało nie masz błędów w validatorze, a ta strona ma błędy B)

strasznie wazne ;-)

Może po prostu dłużej istnieje od ciebie w google? to ponoć też ma wpływ.

i to dosc spory

Tak naprawde pozycjonowanie łatwe nie jest, trzeba ciężko napracować na zadowalające efekty.

Nie rzadko miesiącami ;)

dlugimi miesiacami = latami ;-)

https://' target="_blank">

sq- Aero Plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde a to dziady jedne... zobaczcie sobie kod źródłowy ... jest tam chyba 1000 słów SZTUĆCE...

...gdzie się zgłasza takie rzeczy, no wiecie trzeba być sprawiedliwym nie tam by mi na pozycji zależało :jezyk1:

... i jakie meta-tagi dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności