Skocz do zawartości

majestic zaczął zczytywać nie klikalne linki?


wariat123

Rekomendowane odpowiedzi


Ok, to trzevba było mnie poprawić i sprobować odpowiedziec na pytanie, a nie drążyć temat nei wiadomo po co.
"majestic zaczął zczytywać nie klikalne linki?"

Podaj adres strony na jakiej masz nieklikalny "link".

na ktorych SĄ LINKI KLIKALNE i LINKI NIEKLIKALNE - w takiej postacji: www.google.pl

Czyli tłumacząc na ojczysty - linkiem jest coś, co jest interaktywne, można kliknąć i przeniesie na inną stronę.

EOT...

 

:glaszcze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up a na co Ty zbierasz punkty głupimi postami?

 

w czym Ci pomóc? wszystkie odpowiedzi zostały już podane..

 

nie ma czegoś takiego jak "linki nieklikalne" - to tak jakbyś chciał powiedzieć, że są sanki na kołach.. to co zaindeksował majestic nie jest linkiem - to oczywista oczywistość - a Ty szukasz dziury w całym.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz coś więcej na ten temat napisać?

bo jak wiadom google bierze pod uwage linki "nieklikalne"

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blake, nie może bo to taka sama wyimaginowana teoria, jak z tymi "linkami nieklikalnymi".

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności