Skocz do zawartości

Slowa kluczowe frazy?


marian102

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

muszę wypozycjonować własną stronę z frazami "sieci: komputerowe, lan, wifi, bezprzewodowe,wlan, administracja, budowa. I tu moje pytanie jak najlepiej to zrobić? Wpisywać same frazy (częste wystepowanie slowa "sieci" nie zostanie uznane przez roboty googla za spam?) np. "sieci lan", "sieci wifi" czy lepiej uzyć 2-3 fraz a następnie wpisac tylko same słowa (lan, wifi wlan itp.)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się tym interesujesz to sam powinienes wiedzieć.

Zastanów się co najczęściej wpisują ludzie aby trafić właśnie do takiej strony i właśnie takich fraz uzyj.

A z tym spamem to jest różnie. Teraz np. jesteś pierwszy w google a po kilku tyg. ostatni bo google uznało to za spam. To się zmienia jak w kalejdoskopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycjonuję stronę na podobny zestaw fraz - cztery frazy składające się z dwóch słów, z których jedno jest takie samo. Strona na początku pozycjonowania wisiała rok w google, nic się nie stało, a dodatkowo strona weszła do top 30 na to wspólne słowo (co prawda zbyt ogólne jak dla tej strony, ale wejścia były i uległem pokusie podciągniecia do top 10 - łatwo było).

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o content strony, to chyba nie będziesz powtarzał 200x słowa 'sieci' jeżeli chcesz, żeby strona była jako - tako czytelna. Jeżeli natomiast przy obrazkach chcesz powstawiać alty, odnośniki do stron w sklepie zaopatrzyć w przedrostek 'sieci', to raczej nie będzie to przez G za spam uznane.

Pamiętaj tylko, żeby nie przesadzić - 5-10% słów kluczowych z linków wydaje mi się optymalnym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności