Skocz do zawartości

RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków


s_matysik

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zalogowany i boję się wylogować, ponieważ nie mogę znaleźć swojego Username.  Jest potrzebne, ponieważ po płatności trzeba się zalogować tutaj https://rankindexer.win/login/index.php, po to by przesłać login.

 

Mam się zalogować za pomocą loginu, żeby podac login na maila? Idę po kawę. :)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy obecnym algo są zawirowania przez pierwsze dni, ale po 5-6 dniach już linki siedzą w indeksie, później nie wypadają

Widzę już zmieniasz zdanie?Bo wcześniej pisałeś że twój indekser jest wyjątkowy i nie pozwala żeby linki wypadały

@mrjozo jak widać między innymi po linkach it_management algo "łyka" dobrze linki, przez kolejne dni algorytm będzie starał się wyrzucić linki z indeksu, ale nasz indexer nauczony jest z tym walczyć aby utrzymać linki w indeksie

Jak widać sam sobie zaczynasz zaprzeczać? Pisałeś że indekser jest nauczony żeby nie wypadały linki? Edytowane przez dοmin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można powiedzieć, że linki nie wypadają po miesiącu jak indekser ma 5 dni.

 

A jak jutro zaczną wypadać masowo linki to co powie Matusik, sorry ale teraz już wypadają, nie moja wina

 

Pozycjonery to w większości ludzie inteligentni, i trzeba ważyć słowa, bo każde pamiętają i nie omieszkają w odpowiednim momencie przypomnieć.

 

Zawsze trzeba delikatnie podchodzić do "marketingu" nowego produktu i 10 razy przemyśleć jak coś się piszę, a szczególnie jak się pisze to zdanie 5 razy na 4 strony tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem tylko naiwniak może sądzić, że jakiś system typu indekser możne coś gwarantować.. System może dołożyć wszelkich starań i w tych staraniach/metodach indeksacji być lepszy od innych, ale na efekt końcowy - długoterminowy nie ma na to wpływu.

ale po 5-6 dniach już linki siedzą w indeksie, później nie wypadają
Jak już, to powinno brzmieć w kształcie: "z naszych dotychczasowych obserwacji i licznych testów wynika, iż później nie wypadają"
  • Like 1

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem tylko naiwniak może sądzić, że jakiś system typu indekser możne coś gwarantować

 

Wreszcie głos rozsądku.

Nie chcę jechać po Matusiku ale koledzy pozycjonerzy , którzy testują powinni załapać clou.

Edytowane przez SzlafRock

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wreszcie głos rozsądku.
Obiektywności ... tak samo jak pozycjoner nie możne gwarantować pozycji. A jeśli gwarantuje, to zaiste wystawia czeki bez pokrycia.

Nie chcę jechać po Matusiku
Ja też nie chce jechać po "Matusiku", i nie jadę ale tak to obiektywnie (obiektowo->) odbieram.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko idzie zgodnie z planem
To najważniejsze  :good: 

Kończąc dodam OT: Kto to jest pesymista - optymista z bagażem doświadczeń...

;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 w sobotę -niedziele powinny wrócić i będziemy mieli końcowy efekt indeksacji

daj znać na weekend czy faktycznie wróciły :)

widzę że filozofia systemu jest następująca- linki wypadają jak w każdym konkurencyjnym systemie tylko przez kilka dni (5/6) system "czaruje coś aby po wypadnieciu linki wróciły nie wypadły drugi raz i ustabilizowały się

generalnie poczekamy zobaczymy :)

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności