Skocz do zawartości

nowy wyglad serpów?


wysokosc

Rekomendowane odpowiedzi

@brn, niekoniecznie... w mojej branży w adwordsach coraz mniej firm i coraz tańsze kliki, ludzie mają dość płacenia za coraz słabsze efekty i przerzucają się na inne formy reklamy (np. społecznościówki, długi ogon)

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w mojej branży w adwordsach coraz mniej firm i coraz tańsze kliki

 

Ja obserwuję wręcz odwrotną sytuację. Coraz więcej firm i coraz droższe kliki.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zależy jak zawsze od branży... chociaż może to też tyczyć specyfiki mojej branży - mało firm na rynku i dodatkowo kilka upadło, a pozostałe w związku z "dobrą zmianą500+" mają mniejsze moce przerobowe bo pracownicy niższego szczebla pouciekali w domowe pielesze, bo przecież za minimalną pracować nie będą...

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności