Skocz do zawartości

Darmowa dodawarka wpisów na WORDPRESS.COM


PawelNowicki

Rekomendowane odpowiedzi

nie obchodzi mnie

 

"Młodzi i gniewni" nic ich nie obchodzi... typowe

Wiec parafrazując, Paweł również nas nie obchodzi Twoja dodawarka i po co ją napisałeś.

Jak będziesz fikać na starszych. zrobimy jak z Inżynierem Mamoniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce robić offtpu ale jestem do tego zmuszony :) Nawet dzieci w przedszkolu wiedzą, że nie można oceniać innych jeśli osoby się nie zna więc skąd wiesz, że ja nie jestem starszy od was? I tak, nie obchodzi mnie co napisał twój bestfriend Konik^Morski, ponieważ tak jak wspomniał w swojej sygn. jego post był bez wartościowy - nic nie wnosił do tematu... No chyba, że chciał się dowartościować mówiąc jakich on szablonów w ZenoPosterze nie napisał bo jest 'zawodowcem' :) Więc parafrazując co was obchodzi Moja dodawarka? Nawet jeśli użyją ją wakacyjni pozycjonerzy a wy z niej nie korzystacie to po co się udzielać? 

 

c4647941b9820c13eab7148a85e8dd39_origina

 

 

Hmm, no tak najlepiej mam siedzieć cicho, przecież nie mogę wyrazić własnego zdania na 'forum' 

 

Najlepsze na koniec: 

 

 

Jak będziesz fikać na starszych. zrobimy jak z Inżynierem Mamoniem  :D

 

Best friends, jeden za drugiego w ogień by skoczył, nawet jeśli ten pierwszy nie ma racji no ale jak ma się 'władzę' to można wszystko :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej doświadczeni seowcy nie skorzystają z Twojego wynalazku a jeżeli twoim targetem są początkujący, którzy jeszcze nie potrafią korzystać z poważniejszych automatów to zrób na tej stronie z dodawarką troche tutoriali, napisz poradniki jak tworzyć zaplecze na darmowych platformach blogowych, jak je linkować, jak korzystać z mieszarek i generatorów treści do wpisów, jak działa ta dodawarka i metoda dodawania wpisów przez mail, opisz metody indeksowania linków i zaplecza itp itd

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po stylu pisania można bardzo dużo powiedzieć o czlowieku

 

Więc parafrazując co was obchodzi Moja dodawarka? 

 

  i

 

obchodzi mnie co napisał twój bestfriend Konik^Morski,

 

 

 

 Zarówno styl pisania jak i zaprezentowamny obrazek mi calkowicie wystarczy, aby stwierdzić, że "nie wiem czy chcialbym z Tobą ubic muche w kiblu".

 

i cala ta dyskują w tym momencie traci sens....  Chceś dale funkcjonowac na forum dostosuj się, nie - żegnamy cieplutko. 

 

 

p.s cytat z regulamin forum

 

- Zwróć również uwagę, że zwracamy się do siebie per "Ty", a nie "ty". Ta mała różnica w literce ma tak naprawdę zasadnicze znaczenie - dokładnie określa ona charakter i ton wszystkich naszych wypowiedzi.

 

Do tego nie tzreba regulaminu, to dokladnie okresla pozyjionowanie osoby na innych i na siebie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę nie robi za darmo, z tego co widzę po 60 dodaniach jak chcesz więcej wysyłać w jednym dniu to musisz kupić sobie dla siebie wersję.
Czyli te 60 dodań jest opłaconych kontami użytkowników ;) 

 

 

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Więc parafrazując co was obchodzi Moja dodawarka? Nawet jeśli użyją ją wakacyjni pozycjonerzy a wy z niej nie korzystacie to po co się udzielać?

A po to się udzielać że napisałeś posta o swojej dodawarce na forum gdzie siedzą głównie osoby z ,,branży,,parafrazując po co opisałeś dodawarkę na tym forum i się burzysz że ktoś pisze na jej temat opinie?

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak a by nikt nie myślał, że dostał bana za pyskówkę

 

Jak podejrzewałem kolejne multikonto : https://www.forum.optymalizacja.com/user/47624-seo-x7/, ( zapluskał bota na PiO, kombinował że znajomymi, inne jego konta to osobna bajka...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności