Skocz do zawartości

wartosciowe posty


jamesisko

Rekomendowane odpowiedzi

sid1972 KSU :) chyba ciebie polubie ;)

co do postow ..., humm.. nie wiem, czytalem tutaj b. duzo i humm.. nie wiele wynioslem z tego. Jak tak czytam takiego szooka to hehe.. przypomina mi sie taka piosenka kapeli pod tytulem Łzy o takim kfiatku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ty tutaj widziales wartosciowe posty? Rzuc linkami to poczytam, bo chyba cos pominalem przypadkiem...

Wybobraz sobie ze jest tutaj kilka ciekawych dyskusji.

Prosiles o linka i z mila checia Ci go podam

https://www.forum.optymalizacja.com/search.php

Warto go dodac do ulubionych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no.. powiedzmy ze wartosciowy

Powiem tak jeżeli uważasz że nie jest wartościowy to po co wchodzisz na to forum.

A tak na prawde i na poważnie to wiele temu forum zawdzięczam...

i bedę go bronił i propagował gdzie tylko mogę ;)

p.s. co do KSU to zapraszam na ksu.polskanoc.pl (w trakcie przebudowy do rana powinna być nowa wersja ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jamesisko

wiesz, Twoje posty promujace Twoj swietny skrypt do analizowania robotow sa napewno jednymi z najmniej wartosciowych na tym forum, tym bardziej te w watkach z przed pol roku.

Tematy sa na tym forum rozne, ale napewno jest sporo wartosciowych. Ja przynajmniej czesto korzystam z tego wartosciowego linku, ktory podal Ci BD i o dziwo znajduje wiele informacji, ktore sa mi przydatne.

Jezeli jednak Ty uwazasz, ze nie mam tutaj wartosciowych postow to zapraszam do podniesienia wartosci merytorycznej tego forum. Napewno ktos taki jak Ty moglby duzo wartosciowych postow tutaj napisac.

bedę go bronił i propagował gdzie tylko mogę

Dzieki ;)

do rana powinna być nowa wersja

jestem bardzo ciekawy jak sie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności