Skocz do zawartości

Przedłużenie polisy OC


chcewypoczac

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

umowa przedłuża się z obecnym ubezpieczycielem ale nie samo OC więc jazda samochodem jest bardzo ryzykowna.

 

Jeśli nie wypowiedział umowy co najmniej na 1 dzień przed jej wygaśnięciem to pomimo braku opłaty umowa jak i samo OC przedłuża się, a firma ubezpieczeniowa doliczy odpowiednią kwotę za opóźnienie;)  Wyjątkiem jest polisa zakupiona wraz z samochodem.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na OC jest napisane od kiedy ubezpieczenie jest ważne i kiedy się kończy wraz z godziną, umowa przedłuża się z obecnym ubezpieczycielem ale nie samo OC

Czy trzeźwy Jesteś? Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś.Umowa się przedłuża, a co za tym idzie OC bo umowa właśnie tego ubezpieczenia dotyczy.W praktyce wygląda to w skrócie tak: Powodujesz stłuczkę, nie masz przy sobie dokumentu potwierdzającego OC, dostajesz 50 zł mandatu za brak dokumentu, policja sprawdza czy miałeś ważne OC.

 

Umowa się przedłuża automatycznie jak nie wypowiesz jej, więc OC nadal jest WAŻNE !

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy trzeźwy Jesteś? Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś.

 

Jestem trzeźwy i wiem co pisze 

 


Umowa się przedłuża, a co za tym idzie OC bo umowa właśnie tego ubezpieczenia dotyczy.

 

No to w jakim celu wpisują godzinę do której mogę jeździć panie ekspercie od OC? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w jakim celu wpisują godzinę do której mogę jeździć panie ekspercie od OC? 

 

 

Chwyć jutro za telefon i zapytaj pierwszej lepszej firmy ubezpieczeniowej. Następnie wróć na forum, przyznaj się do błędu i koniec tematu będzie ;)

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku miałem podobną sytuację, nie opłaciłem OC przez chyba 2 miesiące, auto stało w garażu czekając na naprawę. Żadnych kar, ostrzeżeń. Jedyna niedogodność to że musiałem iść do przedstawicielstwa ubezpieczyciela (PZU), i nie mogłem tego zrobić u agenta, u którego zawsze to się ubezpieczałem.

 

Pozdrawiam

Pysio

Domondo.pl nowy sklep z osłonami przeciwsłonecznymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłeś u agenta dlatego że agent nie ma możliwości wystawienia polisy niejako ze wsteczną datą, system mu na to nie pozwala, przynajmniej kiedyś tak było.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłeś u agenta dlatego że agent nie ma możliwości wystawienia polisy niejako ze wsteczną datą, system mu na to nie pozwala, przynajmniej kiedyś tak było.

Tak wiem i nie było z tym problemu. Informuje po prostu pytającego.

 

Pozdrawiam

Pysio

Domondo.pl nowy sklep z osłonami przeciwsłonecznymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenada tyle się mówi aby nie powodować wypadków bo składka wzrośnie... a jak ktoś nie miał stłuczek ze swojej winy to i tak podnoszą ceny! 

Moje oc kończy się w październiku AXA... ciekawe ile podniosą. Brat miał podwyżkę o jakieś 40% PZU...

Wdrożenia i modyfikacje sklepów PrestaShop - webKS.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczyciela najlepiej zmieniać co rok jeśli stawka wzrasta drastycznie i jest wiele samochodów do ubezpieczenia. Mam kolegę właściciela multi-agencji ubezpieczeniowej on załatwia i doradza gdzie najlepiej ( nie zawsze to najtaniej). Wszytko zależy jeszcze od rodzaju pojazdów. Busy najlepiej ubezpieczać w jednej firmie, osobowe w innej, campery w trzeciej. Po prostu trzeba znać się na tym, obserwować rynek mieć wgląd w to jak wypłacają i ile. Tak ja nie mam na to czasu i po co mi to, to ufam koledze oczywiście umowy czytam bo rożnie z tym bywa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ile procentowo wzrosła Ci stawka w porównaniu z rokiem wcześniej?

 

Około 50%. Zmieniłem firmę ubezpieczeniową i zmiana na poziomie 30%.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności