Skocz do zawartości

pozycjonowanie wrzesień 2016 dla nowicjuszy


Halinka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wszystko zależy co prawda od tego na jakiej frazie chcemy być w TOP. Na jakiejś mało używanej, dlaczego nie. Wszystko przyjdzie z czasem, Wujek Google patrzy także na wiek witryny, z biegiem czasu będzie lepiej.

Moja prywatna strona  Krzysztof Skrzypiec.  Projekty BOINC w których uczestniczę. Mój Blog

WhoLetTheDogsOut.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadasz jakieś głupoty bo jeśli teraz tam jakieś strony w TOP to co z czasem staną się gorsze lub znikną wszystkie na raz? Czy linków im będzie ubywać???

Z takim podejściem jak ma Halinka ona w TOP nie będzie nigdy, musi kupić Adwords.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan mylisz się.Z takim podejściem jak ma Halinka nawet Adwords jej nie pomoże bo dobierze taki budżet że wyczerpie po jednym kliknięciu w reklamę.

Co tu dużo mówić widać że nie ma o niczym pojęcia, a i nie chce jej się nawet poczytać z czym co się je, bo jakby poczytała to nie pisała by o 2 linkach lub o tym że nie da się zdobyć w miesiącu więcej niż kilka linków.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, rozumiem że na linkowanie takich stron, wystarczy użycie systemów typu e-weblink. Mam jeszcze jedno (na razie :P) pytanie: jest sens tworzyć dwie takie subdomeny i z nich likować? Mam na myśli dwie strony w tym samym serwisie np. strona1.wordpress.com i strona2.wordpress.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


rozumiem

 

Źle rozumiesz.

 


jest sens tworzyć dwie takie subdomeny

 

A jak chcesz inaczej postawisz zaplecze na wordpress.com? Jednostronicowe?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zakładam że że można tak robić, dzięki :) Chodziło mi raczej o to czy mogę zrobić kilka stron na wordpress.com czy jednak lepiej robić tylko po jednej na wordpress.com, blogspocie i innych tego typu systemach.

 

Zmianiłem też sposób na podlinkowanie tego, czytając inne tematy wywnioskowałem że najlepiej jest zrobić tak, że te zaplecza najlepiej dodać do jakiś katalogów, a dopiero wpisy podlinkować jakimiś stałymi SWL'ami - tak zrobię i zobaczymy co z tego wyjdzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@octamediator,jeśli stworzysz sobie nawet zaplecze na darmowych platformach blogowych to bez porządnych artykułów nic z tego nie wyjdzie. Jak nie czujesz się na siłach samemu pisać porządne artykuły to zleć to komuś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@octamediator, wiesz. Własne domeny to naprawdę niski koszt, a przydadzą się i masz możliwośc nieograniczonej edycji. Wordpress, Blogspoty to zawsze ryzyko i ograniczenia. Jednak jeżeli chcesz się uprzeć to pamiętaj, tak jak powiedział przedmówca, że same blogi nic nie dadzą, musisz mieć dobre artykuły, następnie podlinkować je i sprawić aby robot się nimi zainteresował czyt. zindeksował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności