Skocz do zawartości

pozycjonowanie wrzesień 2016 dla nowicjuszy


Halinka

Rekomendowane odpowiedzi

@Moriarty, czy własne domeny to taki niski koszt to bym nie powiedział :) wszystko zależy ile tych domen potrzebujesz, jakie masz umiejętności żeby je wykorzystać, jakie frazy chcesz nimi robić.

Owszem 20 domen pl to na zakupie 250 zł brutto, przedłużenie to 850 zł brutto, ale już 200 domen robi kwotę 2500 zł brutto, 8500 zł za przedłużenie na rok, do tego teksty, serwery, podlinkowanie tego wszystkie i się robi duża kwota - wtedy już lepiej komuś to zlecić.

 

Jeśli chodzi o wordpressy, to umówmy się postawienie 5, 10, czy 50 wordpressów też nic nie da. Ludzie tu na forum stawiają xxx wordpressów ale dziennie ;) więc jakby chciał kolega z nimi walczyć stawiając ręcznie kilka sztuk dziennie ... 

 

Zresztą nie znając fraz możemy tylko gdybać.

Jeśli szukacie solidnej firmy to polecamy - Pozycjonowanie stron Poznań oraz Drukarnia Poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chyba już nie te czasy żeby stawiać tyle stron zapleczowych, ja bym raczej zaczął od 20 i porządnie je rozwinął, tak aby generowały dodatkowy ruch. Kilkanaście dobrze treściowo rozbudowanych stron samo w sobie zbiera klientów + kieruje moc do domeny głównej (jeżeli są dobrze podlinkowane), tak mi się przynajmniej wydaje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy własne domeny to taki niski koszt to bym nie powiedział
Wiesz, jemu na początek wystarczy 10-20 domen  ale ważne żeby to budował na spokojnie i starał się tak aby koszty domeny się zwróciły.

wszystko zależy ile tych domen potrzebujesz, jakie masz umiejętności żeby je wykorzystać, jakie frazy chcesz nimi robić.

Dokładnie, ja pisałem o jego przypadku akurat.

 

@octacośtam to zrób to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności