Skocz do zawartości

Jaki program partnerski?


sfaho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Prowadzę forum - https://www.mangacars.pl. Moi użytkownicy tworzą miniaturowe auta za pomocą pojedyńczych pikseli - wiki mangacars. Na forum mam głównie ludzi młodych, nie robiłem żadnych ankiet czy badań, ale z tego co ich znam to głównie chłopaki w wieku nastoletnim czyli od 12-18 lat, no i oczywiście również niemała grupa osób starszych. Tematyka jaka ich interesuje to głównie motoryzacja, tuning oraz grafika kumputerowa.

Jak na razie moim jedynym źródłem dochodów jest Google AdSense, a jak wiadomo lepiej nie opierać się tylko na nim, a myślę, że powinienem troszkę więcej groszy wyciągnąć z tej strony, szczególnie, że w przeciągu dwoch tygodni uruchamiamy nowe opcje - niewielki portal etc. Chciałbym znaleźć jakieś dodatkowe źródło dochodów i myślę o jakimś programie partnerskim. Jednak nigdy w czymś takim nie uczestniczyłem i nie wiem czy jakaś firma oferuje coś takiego w tematyce, która mogłaby zainteresować moich użytkowników. Myślę o allegro, ale nie wiem jak to jest z zarobkami. Moja strona generuje średnio od 800 do 1000uu dziennie, więc nie jest aż tak źle.

Jeśli macie jakieś propozycje i sugestie to bardzo o nie proszę, liczę na Waszą pomoc jak to wszystko rozpocząc. Może ktoś ma już jakieś doświadczenie w takiej tematyce i może pomoże :)

Dziękuję z góry i pozdrawiam.

Jeśli zły dział to proszę przenieść.

-- Tuning - miniaturowych aut czyli Manga Cars ;)

-- sfah - a to moje...

-- skate punk - melodic punk, fast punk i deskorolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym pokombinowal z adsense jakos ak inaczej bo chyba masz minimalny ctr

2. 1000uu dzienie ale ile w miesiacu? fto forum wiec pewnie caly czas sa Ci sami

3. na allegro zarabiasz 10 zl za rejestracje z tego co pamietam

4. wg mnie nei jest to jaks szczegolnie interesujaca grupa docelowa...bo niby motoryzacja, ale dla zabawy...

pzdr i zycze powodzenia

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może to Cię zainteresuje program partnerski , tematyka motoryzacyjna. Tylko jezeli więszość ludzi jest w młodym wieku target troche nie ten (produkt raczej dla posiadacza pojazdu.

Branża motoryzacyjna

Masz dziecko ? przejrzyj bajki dla dzieci , szególnie dla tych trudnych pobudliwych dzieci, wspieram hobbystycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności