Skocz do zawartości

Darmowy e-book o SEO Content Marketing od SeoStation.pl


Suchjy

Rekomendowane odpowiedzi

Na Seostation pojawił się darmowy e-book o SEO Content Marketingu - około 60 stron konkretnej wiedzy.

Myślę, że przyda on się każdemu początkującemu pozycjonerowi ;) jak i tym bardziej ogarniętym.

 

Jest to kilkadziesiąt stron o tym, jak z treści publikowanych w serwisach wycisnąć najlepsze korzyści dla SEO (czyli m.in. jak zyskać ruch i linki)

 

Możecie go pobrać za darmo tutaj.

baner-seostationv2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziecie chcieli pobrać e-booka, a pojawią się komplikacje, zachęcam do kontaktu na info@seostation.pl
W wiadomości dajcie znać z jakiego adresu e-mail próbowaliście pobrać publikację lub przez jaki kanał social media udostępnialiście informację.
Będziemy działać.

Karolina z SeoStation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


darmowy e-book o SEO Content Marketingu

 

To nie jest darmowy e-book. Trzeba zapłacić adresem e-mail, na który będzie przychodził spam/newsletter.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam jeszcze używanie emaili wraz ze znakiem "+" powinno działać na każdym bo zgodne ze standardem, na pewno działa na gmailu. Np dla adresu pysio@gmail.com użyję pysio+PiO@gmail.com i wtedy wiem, kto i jak kupczy moim adresem.

Pozdrawiam

Pysio

Domondo.pl nowy sklep z osłonami przeciwsłonecznymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysio, tylko to ma swoje wady, bo musisz definiować reguły, żeby wiadomość została odfiltrowana. A w podanych przeze mnie sposobach, wyłączasz forwarding i z głowy. A i Twoja domena jest ukryta.

Natomiast do trackowania skąd ktoś ma Twój adres, w zupełności wystarczy opisane przez Ciebie rozwiązanie.

Warto również odnośnie gmaila dodać, że Pysio.Nowak@gmail.com = PysioNowak@gmail.com = Pysi.o.Now.ak@gmail.com itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysio, to że w gmailu coś działa to o niczym nie świadczy. Jakiś czas temu wiele skryptów blokowało dodawanie adresów z plusem i raczej się to nie zmieniło. Innym dobrym sposobem jest też stosowanie odpowiednich aliasów w jakiejś swojej domenie (w wersji dla leniwych można użyć catch-all).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności