Skocz do zawartości

Zdjęcia satelitarne


h27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w poszykiwaniu zdjęć satelitarnych swojego regionu trafiłem na nowy i dość ciekawy serwis. Wiadomo, że earth.google udostępnia doskonałe kolorowe zdjęcia ale tylko wybranych obszarów, reszta jest do bani - słaba rozdzielczość.

Geoportal - odnajdujemy interesującą nas miejscowość, potem klik na "Zobacz wybraną mapę" i na niej zaznaczamy interesujący nas obszar.

Oczywiście dla mieszkańców dużych miast nie będzie to nic wartego uwagi bo earth.google będzie ciekawszy ale dla tych, którzy mieszkają gdzieś na końcu świata... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko ze geoportal mi nie dziala ani teraz ani jakis czas temu jak wystartowli ciagle badziewie wywala ze brak polaczenia jak chce zaladowac mape. Co do 2 linka nie wiem po co to podales jak to nakladka na google i nic nie wnosi a my tu poszukujemy alternatywnych zdjec.

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zapamietać jakieś położenie... bo adres się nie zmienia?

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

h27: Więc skąd wziąleś poprzedniego linka?

Ale mapa jest super, właśnie oglądam sobie mój dom i cłą wioske z lotu ptaka, gdzie Google wcale nie ma tych terenów..

szkoda tylko, ze czarnobiałe.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

h27: Więc skąd wziąleś poprzedniego linka?

Myślałem, że chodzi Ci o link do zdjęcia a nie do mapy. Ten link, który podałem to adres, który otwiera nowe okno przy kliknięciu na "pokaż wybraną mapę" na stronie głównej geoportalu. ->KLIK

Zdjęcia faktycznie nie są "nowe", w przypadku mojej miejscowości mają ok 2 lat (u sąsiada widać jabłoń, która była ścięta jakieś 2 lata temu :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności