Skocz do zawartości

Miss Polonia


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ocena piękna jest bardzo bardzo subiektywna. Prosty przykład - chodzę na imprezy z kumplem z roku i jeżeli jemu jakaś dziewczyna bardzo się podoba, to dla mnie jest conajwyżej znośna, i odwrotnie, te super dla mnie, są beznadziejne dla niego. Dlatego wypowiadanie się w takim tonie jest moim zdaniem trochę nie na miejscu... pokaż swoje zdjęcie i niech kobiety z forum powiedzią, czy na serio jesteś "super ciachem" :)

W naszym kraju niestety tak jest, zawsze narzekamy, niezależnie od wyniku. Kobieta brzydka nie jest, bo w końcu zakwalifikowała się na konkurs. Może conajwyżej nie być w twoim typie, trudno zdarza się... Osobiście uważam, że Miss Polonia powinna mieć słowiańską urodę, jednak zawsze to będzie subiektywny wybór Jury i już.

ej... nie powinniscie oceniac kobiety tylko po jej wygladzie...

Nie ma na świecie osoby, która nie zwraca uwagi na wygląd fizyczny. Jeżeli oceniamy kandydatki na miss, to musimy przykładać wagę do ich wyglądu. Nie wybiera się najlepszego pozycjonera po tym, jaki z niego przystojniak, tylko po tym, jakie osiąga wyniki.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem jakąś tam swoją faworytkę, ale gdy walnęła standardowy bzdet o czynieniu świata lepszym, wyłączyłem tv.

chyba przeczuwałem że tak będzie - nie włączyłem nawet tv :D

Agencja Interaktywna Kraków .

Polecam maszyny budowlane, jeśli potrzebujesz zagęszczarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytania byly ciekawe...

pada pytanie...

cisza...

prowadzaca cos rzuca dla rozluzenia

oklaski...

Jedną odpowiedź jednak zapamiętałem.....

Pytanie: Komu bije dzwon?

Odpowiedź: Tak, była taka piosenka chyba ...

Normalnie "rence obydwa" opadają. :D

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze metallica miała taką piosenkę :)

a pewnei ze kojarzę

A oleju albo margaryny nie było takiej?

Może w pierwszej kolejności trzeba było...

Nie piszcie takich rzeczy, bo pokemony na 100% łykną sprawę. Tak jak z J.S.Bachem, gościem co fajne dzwonki pisze na komórę...

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności