Skocz do zawartości

CRPIDG - Centralny Rejestr Przedsiębiorców i Działalności Gospodarczych


Ptaq

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś otwiera firmę i da się naciągnąć na coś takiego to nie wróżę mu przyszłości w biznesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W KRS jest zarejestrowana spółka o nazwie CRPIDG. Zarejestrowana w Łodzi. Nie wiem czy to ta sama.

 


o_szus_t na nierzetelny.

 

Wiem. Tylko jaki on nierzetelny a tym bardziej partner. To tak jak sprawny inaczej lub afroamerykanin. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jednak za edukacją społeczeństwa

 

wiesz.. znam kształcone głowy, którym wciśnięto nic nie warte garnki za gruby szmal lub tombak w cenie złota na opolskim odcinku A4..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Jakby ktoś chciał oklepać miskę.. znaczy się porozmawiać biznesowo z nadawcą listu to można go spotkać w Grejt Britan

Łukasz Majdanski reklama

Maple Crescent 22a

RG21 5SS Basingstoke

Znudziło się siedzenie na zmywaku to wpadł na genialny pomysł na biznes :P

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy art wpisujący się w temat. Taki nasz swojski Wilk z Wall Street.  Lepiej by pasowało Hieny z nad Wisły.

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/lowca-frajerow-kontrakty-cfd-forex-inwestycje,134,0,2161542.html

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Interesujące" ma ten artykuł tagi:

 

naciąganie na inwestycje, naciąganie na forex, inwestycje na forex, gra na forex, kontrakty cfd, inwestowanie w debiuty giełdowe   

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności