Skocz do zawartości

[WYKONAM]teksty blogowe, poradnikowe, zaplecza, specjalistyczne, ebooki. Chętnie psychologia i rozwój osobisty.


MPawlowska

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,


 


Nazywam się Marcelina Pawłowska i chętnie dla Państwa coś napiszę. Od kilku lat prowadzę bloga o psychologii, rozwoju osobistym i duchowości i to są moje koniki (adres bloga na życzenie).


 


Pisałam kilka blogów na zlecenie (wnętrza, podróże, oświetlenie ledowe, galanteria, ubezpieczenia w UK, psychologia, uroda, Londyn, portal polonijny), piszę teksty zapleczowe (fotografia, edukacja, galanteria, uroda) oraz profesjonalne, specjalistyczne teksty o psychologii oraz poradnikowe teksty o finansach. Tworzę również quizy psychologiczne, przewodniki oraz opisy produktów.


 


Poza powyższymi tematami i rodzajami tekstów jestem w stanie napisać także inne( poradniki, ebooki) w innych tematykach, unikalne i wysokiej jakości. UWAGA- nie piszę synonimów i precli.


 


Chętnie podejmę się zlecenia rozkręcenia for internetowych, stworzenia baz danych etc.Jestem wirtualną asystentką, chętnie podejmę się takiego zlecenia. 


 


Gwarantuję rzetelność, terminowość i stały kontakt telefoniczny i mailowy. Poza tym chętnie wynegocjuję stawki dobre dla obu stron. Chętnie podejmę się też płatnych praktyk (SEO i nie tylko). 


 


Na maila wyślę próbki tekstów różnej jakości i w różnej tematyce i napiszę tekst próbny. Przedstawię dokładny plan pisania, zaproponuję kolejne tematy, znajdę legalne zdjęcia, ustalę datę przekazania tekstu z dokładnością co do godziny. 


Na maila wyślę ofertę w PDFie.


 


Chętnie zasypię Państwa propozycjami.


 


Stawka za tekst na bloga 8zł/1000zzs


Tekst poradnikowy 7zł/1000zzs


Tekst specjalistyczny 10zł/1000zzs


Zaplecza 6zł/1000zzs


Inne do ustalenia.


 


Kontakt pod adresem: marcelina.pawlowska@onet.com.pl


 


Pozdrawiam.


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności