Skocz do zawartości

[Wykonam] Copywriting, opisy, content marketing - od Firmy, Faktura.


uportal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

zapraszam do współpracy wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem uczciwego, terminowego, oraz rzeczowego copywritera z blisko 10 letnim doświadczeniem.

 

W moim portfolio znajdują się przeróżne realizacje, które mogę udokumentować i przedstawić wszystkim zainteresowanym osobom (kontakt poprzez prywatną wiadomość).

 

Wykonuję takie realizacje jak:

 

- content marketing
- marketing szeptany
- artykuły tematyczne
- artykuły preclowe
- artykuły SEO

- opisy do katalogów, produktów, bądź usług
- inne realizacje pisane (proszę o kontakt, jeśli potrzebujecie Państwo jeszcze bardziej indywidualnej oferty)

 

Moje artykuły cechuje dobrze dobrany temat, wiedza która jest w nich zawierana, oraz chwytliwy temat, nagłówek, jak i treść, która ma przyciągać klienta/widza nawet po kilku latach.

Ceny za 1000 znaków rozpoczynają się od kwoty 3zł, w zależności od rodzaju tekstu, który przygotowuje dla Państwa (ceny ustalamy podczas indywidualnej rozmowy).

Termin ustalany jest indywidualnie (wykonuje również szybkie realizacje typu ASAP).

Na wszystkie moje realizacje dostajecie Państwo fakturę (nie jestem VAT-owcem).

Zapraszam do kontaktu poprzez:
- PW
- E-mail: staleteksty@o2.pl
- GG: 59688870
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności