Skocz do zawartości

Zarobek miesięczny w sieciach reklamowych


rafal-r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Edyta: ???

Nie wiem jak wygląda sprawa z sieciami reklamowymi.

Sporo dużych witryn używa: adnet.pl, ale jak współpraca wyglada nie mam pojęcia.

Sporo osób korzysta również z sieci Kontekstowych reklam. A można przecież zawsze korzystać z tego i tego.

A co do zarobków, to nie wiem mająć 7-8tys uników, dziennie można zarobić od 0 do 200zł. Wszystko zalerzy do tematyki, reklamodawców itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że reklamy kontekstowe są wtedy zabronione - tzn. można je wyświetlać, np. adsens, ale oddaje się jakiś procent (np 40 - zależy od umowy) do sieci reklamowej, bo idzie to przez ich adserwer.

Można jedynie używać innych formatów reklamy adsens - i wtedy nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arbomedi nie ma takiego przymusu do mnie wyszli jedynie z propozycja wywietlania reklam kontekstowych poprzez ich adserwer w idm nie ma również czegos takiego

a co do zarobków to sa naprawde rozne zalezy od mieisaca mozna zarobic 200 zl na takiej stronie za 100 czy 150 tys wyswietlen bilborda jesli to zasiegowka a mozna zarobic 2000 zl za 30 tys odslon jesli to kampania skierowana na twoj serwis ale na poczatku po dolaczeniu do sieci reklamowej nie masz co liczyc na dobre kampanie

te 3 miesiace to napewno minimum ale u mnie byl to prawie rok brokerzy mediowi musza dobrze poznac profil urzytkownika aby zdecydowac sie na kampanie na twojej stronie

jesli jeszcze nie przystapiles do sieci reklamowej a planujesz to zrobic w najblizszym czasie to odrazu dzisiaj zamow badania Gemius Audience

Finanse bez tajemnic. Nie masz rachunku bankowego? Tylko najlepsze konta osobiste dla ciebie lub konto firmowe jeśli prowadzisz działalność gospodarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arbomedi nie ma takiego przymusu do mnie wyszli jedynie z propozycja wywietlania reklam kontekstowych poprzez ich adserwer w idm nie ma również czegos takiego

No widzisz, a mnie w IDMnet dali możliwość wyswietlania adsens (mowa tylko o podstawowych formatach reklam, np. billboard), ale przez ich konto i oni z tego wtedy zabierają 40% - to samo jeśli chodzi o tradedoubler :/

Co do zasięgowych kampani to się zgadzam, że z tego raczej duzych pieniędzy nie będzie.

Umowa z IDM jest na czas nieokreślony, ale zrezygnować można dopiero po 6 miesiącach z 3 miesięcznym wypowiedzeniem - więc po takim czasie profil użytkowników powinien być dobrze zbadany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arbomedi nie ma takiego przymusu do mnie wyszli jedynie z propozycja wywietlania reklam kontekstowych poprzez ich adserwer w idm nie ma również czegos takiego

To sfrajerowałeś się tak samo jak ja, przez co oddajemny im 40% swoich zarobków :placze: Napisz do nich, że chcesz otrzymać dodatkową opcję w panelu BBMedia na default banner i będziesz wówczas mógł bez problemu dodawać własne bannery grafuczne/skrypty java (np. google).

Darmowe forum - załóż własne forum za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Grzesiek nie wiem, ponieważ dopiero co podpisałem umówę w tym miesiącu. Ale na samą myśl, że tracę 40% z AdSense na korzyść ARBOmedia, robi mi się słabo :placze: Od przyszłego miesiąca zrywam z AdSense by ARBO i wrzucam swoje. Na razie dodałem do default banners własne AdKontekst.

Nieważne jaką będzie otrzymana kwota, ważne, że zawsze może być o 66,6% wyższa :placze:

Edit: literówki :)

Darmowe forum - załóż własne forum za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Grzesiek nie wiem, ponieważ dopiero co podpisałem umówę w tym miesiącu. Ale na samą myśl, że tracę 40% z AdSense na korzyść ARBOmedia, robi mi się słabo ;) Od przyszłego miesiąca zrywam z AdSense by ARBO i wrzucam swoje. Na razie dodałem do default banners własne AdKontekst.

Nieważne jaką będzie otrzymana kwota, ważne, że zawsze może być o 66,6% wyższa ;)

Edit: literówki :P

A możesz powiedzieć, czy na etapie zapoznawania mówiłeś im, że masz oglądalność większą niż 150tyś UU w miesiącu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a którą sieć reklamową mi radzicie?

Moja strona to www.sennik.biz - ok 7k UU dziennie

zalezy mi glownie na pozostawieniu adsensa i allegro (bez oddawania prowizji sieci)

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najelpiej napisz do arbomedi oraz idm zobacz co ci zaproponuja a potem zdecyduj

podobno jesli chodzi o strony rozrywkowe to arbo wiedzie prym ale tak tylko slyszalem ale w idm rowniez sa strony rozrywkowe i chyba niezle tez im sie tam wiedzie

ale w zadnej z agencji nie zarobisz odrazu kokosow a jak masz nieciekawy profil urzytkownika serwisu to rowniez nie bedzie duzo $

Finanse bez tajemnic. Nie masz rachunku bankowego? Tylko najlepsze konta osobiste dla ciebie lub konto firmowe jeśli prowadzisz działalność gospodarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności