Skocz do zawartości

Wycena zlecenia


zizou15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam do napisania stronę, która praktycznie bedzie wygladać tak ja ta: www.hammel.de i powinna mieć podobno funkcjonalność i ma być w pełni administrowalna.

Proszę wyceńcie ile mniej wiecej było by warte takie zlecenie(bez grafiki).

Wiem, że jakiś student mógłby to napisać za kilkaset złotych a poważna firma za dobre kilka tysięcy.

Ale chciałbym tak mniej wiecej wiedzieć.

Z góry dzieki za odp. ;)

Skuteczne pozycjonowanie stron www: M40.pl - Agencja interaktywna specjalizująca się w pozycjonowaniu stron internetowych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym tak mniej wiecej wiedzieć.

jakiś student mógłby to napisać za kilkaset złotych a poważna firma za dobre kilka tysięcy.

to jest chyba mniej wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz, normanos ujal to perfekcyjnie ;)

moze sprobuj ocenic jak duzo czasu bedziesz musial poswiecic na realizacje serwisu, ustal sobie satsfakcjonujaca roboczogodzine, pomnoz - i bedziesz mial cene ;)

z tego co na szybko zobaczylem to za taki serwis nawet student wzialby ponad 1k ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności