Skocz do zawartości

Szablony vel layouty :)


Majkel

Jak oceniasz layouty?  

  1. 1. Jak oceniasz layouty?

    • dobre
      0
    • mogą być
      2
    • ujdzie
      0
    • "specyficzne"
      4
    • ochydne
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

To nie mojej produkcji szablony do stron, ale moich kolegów.

Powiedziałem, ze zajme sie nimi (szablonami, rzecz jasna, a nie kolegami :lol: )

wiec tutaj - www.DlaWas.Net/szablony/ - jest ich kilka,

w razie pytan czy checi kupna takowego wiadomo gdzie sie udac i jak mnie znalezc ;)

Jakby ktos chcial to i jeden z dwoch kumpli (jeden kolega stworzyl layout ten pierwszy z gory, a drugi reszte ponizej, bardziej artystyczna z idei) moze stworzyc jakis layout dla danej tematyki, jaka ktos sobie wymysli.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie tylko ten pierwszy szablon nadaje sie do uzycia na stronie, reszta to sie nawet na bloga nie nadaje.

Moje zdanie ;)  :twisted:

Spoko, w duzej mierze tez chodzilo mi o ich ocene

A w sumie ja nic nie trace... tyle co tylko czasu stracilem chwilke na stworzenie tej jednej strony z listą layoutów. Nic nie trace a może pomoge qumplowi i akurat komus sie spodoba :lol:

Dzięki za szczerą ocenę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi się :lol: no i ta cena, zobacz na webhelpie jakie można designy kupić za 250zł

jeszcze chwilka a powiem koledze, ze nie chce miec z tym nic wpsolnego, zeby sobie wstydu nie narobic hehe :oops:

a tak serio, do pierwszego layouta cene ustalił kolega, ktory go stworzyl, ja tylko powiedzialem, ze mu pomoge sprzedac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się podobają hehehe

na bloga w sam raz

jak mi udostępnisz jakiś fajne layout to dam ci linka ze strony pr=2

sid1972.blog.pl

z anchorem szablony ;)

tak siedze i mysle, bo nie za bardzo wiem co Ci odpowiedziec...

gdyby to byly moje szablony, to bym Ci dał.

Napisz mi na maila lub GG ktory z nich chcesz, a ja sie spytam tworcy szablonu, czy sie zgodzi; ale chcial, by mu je sprzedac, a nie rozdawac... ehhh. kicha. napisz w kazdym razie do mnie, a co do linku pod haslem 'szablony' to nie potrzebuje, dzieki. Jakos specjalnie nie mam zamiaru w owej postaci i z owa zawartoscia promowac tej stronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann ja powiem tak, jak zaczynałem programować to też zaczynałem od

10 goto 20

20 print "jasiu jest the best"

30 cls

40 goto 10

więc mi siepodobają nie jestem żadnym grafikiem ale w tych projektach jest coś co mi się podoba niewiem co ale przyciagają moją uwage :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sid1972 skoro Ci sie podobają to OK, wszysko kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje.

Ja jednak zawsze swoim uczniakom stawiam wysoką poprzeczkę zeby ich przygotować do zderzenie sie z szarą żeczywistością.

sid1972 i nie mów mi ze tydzień puźniej dawałęś ogłoszenia "pisze programy na zamówienie" :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ale pół roku później napisałęm program który moje byłe liceum rozprowadzało za gróbą kasę... Ale o tym dowiedziałem się dużo później...

Można przez noc zostać fascynatem...

A po dłuższym okresie specem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności