Skocz do zawartości

Płatność za pozycjonowanie w zależności od przychodu ze strony - czy jest możliwe?


tty1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ale nie rozumiesz, że tu chodzi o kwestię naciągactwa i uczciwości?

 

sam nie wiesz, bo z całości widać że nie wiesz jaki ten projekt ma potencjał i chcesz by ktoś to sprawdził czyli po prostu się narobił (i zainwestował jak będzie trzeba) a w razie czego "sr stary nie udało się" :)

 

to tyle w sprawie naciągactwa i uczciwości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie stać mnie na wyrzucanie kasy w błoto

 

a pozycjonera ma być stać na wywalenie kasy w błoto ? 

 

Prawda jest taka, jak mam dobry deal to na cholerę mam szukać kogoś kto mi w to zainwestuje i mam się z nim dzielić kasą ? Inwestuje sam, a jak nie mam to biorę z banku ;) 

 

Gdyby ten Twój serwis to była taka kura znosząca złote jajka to byś tutaj nie szukał jelenia który za jakiś śmieszny % odwali za Ciebie robotę :) 

 

Piszesz że byłeś na forum 6 lat temu i na tym Twoja seo wiedza się skończyła, więc musisz wiedzieć że tutaj się zmienia o 180 stopni czasami wszystko w 6 dni. Seo to już nie jest tania zabawa i nawalenie swl'em. Teraz trzeba dużoooo zainwestować żeby wyciągnąć. 

 

Ciebie na to nie stać, sam w swój serwis nie wierzysz i szukasz jelenia. Równie dobrze można wziąć 50 tyś i postawić czarne / czerwone. Przynajmniej szybki efekt a szanse na zarobienie i tak dużo większe ;) 

 

Jeśli szukacie solidnej firmy to polecamy - Pozycjonowanie stron Poznań oraz Drukarnia Poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno duże portale z historią same wchodzą w topy.

 

Ręce opadają. Skoro tak twierdzisz to zleć komuś "audyt SEO" zapłacisz tylko parę k., ale jak wejdzie w topy to nie będziesz się musiał z nikim kasą dzielić. Cały zysk twój.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie, to Ty nie wiesz i dywagujesz.

 

no to jak tak dobrze wiesz to czas szybciutko się wziąć do pracy bo za chwilę ktoś wymyśli coś takiego samego lub bardzo podobnego i to zrobi, a ty dalej będziesz szukał dziwnych rozwiązań :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie wiesz jaki ten projekt ma potencjał

nie, to Ty nie wiesz i dywagujesz.

 

 

 

Otóż to. Ten tajemniczy portal może przecież zbierać ruch z różnych źródeł. Podaj adres, zyskasz dobrego linka, a będzie wiadomo o czym mowa. Przecież nie ma się czego wstydzić, a dyskusja będzie bardziej konkretna.

 

Z pewnością dowiesz się o swoim portalu ciekawych rzeczy, które będziesz mógł wykorzystać. A potencjalni oferenci prześwietlą portal na wszystkie strony, szukając szansy dla siebie i potencjalnych problemów w jego historii. Przecież nikt nie będzie analizował portalu na spotkaniu, kiedy pozna jego adres. Na to potrzeba czasu.

 

Za kilka dni w kilku (kilkunastu) blogach o pozycjonowaniu pojawią się lepsze lub gorsze artykuły nawiązujące do tej dyskusji, być może nawet z cennymi linkami naturalnymi. :)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nikt z branży budowlanej nie dostaje kasy za budowanie domu, budowanie sklepu, budowanie autostrady, tylko - możesz się zdziwić - ZA WYBUDOWANIE

 

po pierwsze nie za zbudowanie a za wykonanie etapu budowy

 


Ale nie rozumiesz, że tu chodzi o kwestię naciągactwa i uczciwości?

rozumiem i widzę, że na tę chwilę jedynym który w tym wątku próbuję coś naciągnąć (rzeczywistość) pod swoje "widzi mi się" jesteś Ty.

 


I już na koniec: a może moja propozycja to łatwa kasa? Podobno duże portale z historią same wchodzą w topy

 

podobno zarabiasz na tej stronie.. nie widzę więc powodów, dla których to Ty nie powinieneś inwestować a winien to robić ktoś inny

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Twój pomysł nie wypali co wtedy? Pozycjoner straci pieniądze i czas na pozycjonowanie. Jeśli jesteś pewny swojego pomysłu to zaproponuj 50% udziału w kosztach pozycjonowania i masz o wiele większą szansę że ktoś się skusi. Chcesz zarabiać nie ponosząc ryzyka i chcesz fachowca za darmo. Ewentualnie zrób spółkę i Ty wnosisz pomysł ktoś pracę.

 

Nie wiem w jakiej branży działasz ale powiedzmy, Twoja oferta wygląda tak.

 

Postanowiłem wozić ryby z Gąsek do Wrocławia

Mam pomysł ale trzeba kupić do tego samochód chłodnie.

Szukam kogoś kto kupi ten samochód chłodnie, zyskiem za sprzedane ryby dzielimy się, ale jak się ryby nie sprzedadzą to się martw o chłodnie.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo guzik cokolwiek ma poza niezdrowym podejściem do całości

 

a jeżeli już odnosić się do tego porównania z chłodnią to można wozić bez niego i nie tylko ryby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności