Skocz do zawartości

Automatyczny system wymiany linkow dla kazdego - JUŻ GOTOWY


webcenter

Rekomendowane odpowiedzi

mi sie wydaje, ze taki system nie przejdzie, poniewaz wielu webmasterow nie bedzie chcialo dodawac linkow do innych stron na swojej stronie, nawet za jego linki na ich stronach. mysle, ze bedzie im sie to wydawalo nieoplacalne.

aczkolwiek mozna zawsze sprobowac, i zobaczyc co sie wydarzy ;)

ale co wtedy, gdy baza linkow urosnie do ogromnych rozmiarow? (np. 10 tys linkow). w takiej sytuacji jest male prawdopodobienstwo, ze na danej stronie wypadnie aqrat twoj link.

a co ze spamerami? czy system bedzie dopuszczal ich do dzialania (tzn. np bedzie mogl dodac 100 linnkow do jednej strony, ale innych podstron), czy bedzie w jakis sposob to zablokowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak na marginesie to gdybyś potrzebował kogoś do jakiejś fizycznej roboty phpowej ;) to ja w miarę moich umiejętności mogę pomóc.

A druga sprawa to w razie potrzeby mogę załatwić jakieś miejsce na serwie.

Use Your wise mind, test imagination...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie pisze na tescik...

oferuje 3 nowe dobrze podlinkowane strony z pr 0 :]

fajnie jest sobie czasem cos potestowac... ;)

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wątek, tak właściwie to ja już napisałem taki system.

Niestety przyjąłem błędne założenie myśląc, że linki wypisywane przez document.write w JS liczą się dla google. Zastosowałem JS by zwiększyć ilość potencjalnych stron mogących przystąpić do systemu (nie każdy ma PHP). Potem usiłowałem przerobić system pod publikę ala reklamy google, aż straciłem ochotę.

Przerobienie systemu zajmie mi powiedzmy tydzień.

(przerobienie kodów JS na PHP, zmianę bannerów na czysty tekst i podział na reklamę np 5 stron jednocześnie)

https://boxbanner.com

Oceńcie, czy Was to interesuje.

Wszystko co powinieneś wiedzieć o fotowoltaice - fotowoltaika Żory

Zdrowie, odchudzanie i uroda - Zdrowie na zawołanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK,

System w 80% Gotowe. Za 1-2 dni ruszamy do testow ;].

Wymagania: Serwer www z obsluga php. Linki bedzie mozna integorwac ze strona php, lub dolaczac je na koncu stron *.html (mam specjalny do tego skrypt, ktory wymaga mod_rewrite i php).

System bedzie wyswietlal 5 losowych linkow z systemu + linki MUSZA byc na kazdej podstronie serwisu www (bedzie to automatycznie sprawdzane przez system).

Wracam do pracy, zapowiada sie cool ;]

Nowy LINKOR - Darmowy i otwarty projekt skutecznej promocji serwisów internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYSTEM GOTOWY !!!!

Mozna rejestrowac userkow, dodawac strony, dodawac linki ;]. Narazie chce kilka dni potestowac system na moich www.

Linki wyswietlaja sie w stopce tych stron:

https://www.smsmagic.pl

https://www.hi-fi.org.pl

https://sms.gongi.pl

Kazda ma po kilka tysiecy podstron. Umiescilem testowy anchor dla google i innych szukarek: pozycjonowanie linkorseotest

Jezeli google zliczy takie losowe linki, to moja www www.webcenter.pl powinna sie pojawic pod tym anchorem ;].

Nowy LINKOR - Darmowy i otwarty projekt skutecznej promocji serwisów internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności