Skocz do zawartości

Automatyczny system wymiany linkow dla kazdego - JUŻ GOTOWY


webcenter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Szy -> Moze masz jakies pomysly co powinien system w przyszlosci oferowac ??

Narazie wykombinowalem:

* Podzial na kategorie i mozliwosc wyswietlania linkow tylko z danej kategorii, trzerzenie podsieci itd.

* System nagradzania za wprowadzenie nowych uzytkowniko, ale to jest oczywiste

System dziala OK. Moj testowy anchor pojawil sie w google ;] https://www.google.pl/search?hl=pl&q=pozycj...nkorseotest&lr= wszystko tak jak mialo byc wg planu.

Nowy LINKOR - Darmowy i otwarty projekt skutecznej promocji serwisów internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webcenter -

Przede wszystkim możliwość definiowania różnych (naszych) stron na których emitujemy linki (w tym: np. możliwość wyłączenia z tego naszej strony głównej, lub wręcz: emisji na jednym serwisie i wzamian za to promocja drugiego serwisu), możliwość definiowania różnych linków z różnymi anchortextami i dowolnego procentowego rozdysponowywania swojego "budżetu" emisji u innych na te linki, możliwość włączenia cloakingu na odpowiedzialność naszego serwisu emitującego linki, uproszczenie kodu do wstawienia do 1 linii, możliwość definiowania stylów dla linków (o ile tego nie zrobiłeś, odgórne określenie klasy np. class=linkizsystemu, którą każdy sobie określi).

Zrób w/w, a ten system będzie najlepszy na świecie.

Pozdrawiam, J.

P.S. Czy kod Twojego systemu jest jawny, przez co każdy ma wgląd czy ratio emisji jego linków nie jest przypadkiem podobne do ratio ś.p. Bannermanii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info.

Juz to mam: Mozna dodawac pod jedno konto uzytkownika dowolna ilosc stron z linkami, twoje linki nie musza prowadzic do stron na ktorych wyswietlasz linki z systemu (mozna promowac inne www).

Mam tez zamiar wprowadzic "wagowe" rozdysponowanie waznosci linkow uzytkownika. Te z wieksza waga beda wysietlane czesciej.

Chcesz wlaczyc cloaking na linki ?? Tzn. ze beda widoczne tylko dla robotow, a nie dla userow ??

Webcenter -

Przede wszystkim możliwość definiowania różnych (naszych) stron na których emitujemy linki (w tym: np. możliwość wyłączenia z tego naszej strony głównej, lub wręcz: emisji na jednym serwisie i wzamian za to promocja drugiego serwisu), możliwość definiowania różnych linków z różnymi anchortextami i dowolnego procentowego rozdysponowywania swojego "budżetu" emisji u innych na te linki, a także możliwość włączenia cloakingu na odpowiedzialność naszego serwisu emitującego linki.

Zrób to, a Twój system będzie najlepszy na świecie. :hello:

Pozdrawiam, J.

P.S. Czy kod Twojego systemu jest jawny, przez co każdy ma wgląd czy ratio emisji jego linków nie jest przypadkiem podobne do ratio ś.p. Bannermanii?

Nowy LINKOR - Darmowy i otwarty projekt skutecznej promocji serwisów internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz wlaczyc cloaking na linki ?? Tzn. ze beda widoczne tylko dla robotow, a nie dla userow ??

- Oczywiście. Dyskutowałem o tym swego czasu. Z moich spotrzeżeń wynika (jeżeli się mylę to mnie popraw), że Google prawie w ogóle nie zwraca uwagi na cloaking. Chyba że w drastycznych przypadkach. Jak dodasz w ramach losowego dowcipu zupełnie inny dowcip, Google zaindeksuje i nic na to nie zrobi. Jak dodasz 2 linki w ramach losowej własnej podstrony, też nic nie zrobi. Myślę że się nie obrazi, jak w innym wypadku linków nie będzie w ogóle. Na odpowiedzialność serwisu. Ewentualnie, możesz obniżyć za to ratio.

Jak odpisywałeś, dodałem do swojego posta:

uproszczenie kodu do wstawienia do 1 linii, możliwość definiowania stylów dla linków (o ile tego nie zrobiłeś, odgórne określenie klasy np. class=linkizsystemu, którą każdy sobie określi)

Nie skomentowałeś mojego PS. Nie mogę przystąpić ze swoimi serwisami do systemu o niejawnych lub niesprecyzowanych w/g polskiego prawa zasadach, zwłasza jeżeli takie systemy dają możliwość drastycznych i intratnych nadużyć.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratio nie ma. Kazdy serwis dostaje ilosc punktow rowna ilosci stron zindeksowanych przez Google. System jest i bedzie darmowy, nie mam zamiaru sprzedawac zadnych odslon linkow itd. Regulaminu tez jeszcze nie ma. System narazie jest w fazie testow i chce zbadac, czy zainteresowanie bedzie dosc wystarczajace.

Myslalem nad dodanie stylu, ale wtedy linki beda dosc latwo wykrywalne. Jezeli ktos "zakabluje" system do google, netsprint, onet itd to beda miec latwa mozliwosc wylapania naszych linkow. Generalnie kazdy user moze zmodyfikowac kod wyswietlajacy linki i na koncu tagu <a> dodac styl. Wazne zeby nie ruszac poczatku czyli <a id="12" href="https://www.www.pl" tu mozna wstawic styl >

Nowy LINKOR - Darmowy i otwarty projekt skutecznej promocji serwisów internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google nie zwraca uwagi na maly cloaking. Np. zmiana kawalka strony, jezeli zmienisz cala www to moga byc problemy.

a ciekawe czy na taki by zwrócił uwage https://www.google.com/search?q=allinurl:ww...1&start=10&sa=N

w znacznej czesci stron kopia gogole pokazuje zupełnie co innego

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, pozycjonowanie w wyszukiwarkach na rynku polskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos "zakabluje" system do google, netsprint, onet itd to beda miec latwa mozliwosc wylapania naszych linkow. Generalnie kazdy user moze zmodyfikowac kod wyswietlajacy linki i na koncu tagu <a> dodac styl. Wazne zeby nie ruszac poczatku czyli <a id="12" href="https://www.www.pl" tu mozna wstawic styl >

- Myślę że równie wygodnie byłoby:

W obrębie head:

<style><? require('webcenteradres.pl/nazwastylu.php'); ?> {color: jakitam chce; font-family: jakitam chce}</style>

a potem na dole strony przed </body>:

<? require('webcenteradres.pl/generujlinki.php'); ?>

Myślę że ta opcja jest o wiele bardziej przejrzysta.

A Ty, będziesz mógł raz na jakiś czas zmieniać (albo nawet losować) nazwę klasy.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ale to bedzie gererowalo obciazenie na moj serwer ;/. Wyobraz sobie co sie bedzie dzialo, jak nagle poprosi o link kilkaset stron www.

Teraz linki sa keszowane na serwerze uzytkownika w pliku tekstowym i aktualizowane co 24h.

btw. jez testujesz systemik ??

Nowy LINKOR - Darmowy i otwarty projekt skutecznej promocji serwisów internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ale to bedzie gererowalo obciazenie na moj serwer ;/. Wyobraz sobie co sie bedzie dzialo, jak nagle poprosi o link kilkaset stron www.

- Prawie dokładnie to samo co się stanie, jak wszyscy poproszą nie tylko o link, ale o link + stringi: "<a href="", "" class=$naszaklasa>" i "</a>". (vide: niżej)

Teraz linki sa keszowane na serwerze uzytkownika w pliku tekstowym i aktualizowane co 24h.

- Możesz równie dobrze cache'ować na serwerze użytkownika nazwę stylu. ;)

btw. jez testujesz systemik ??

- Nie, nie testuję systemu, dlatego to co powyżej pisałem, pisałem teoretyzując. Nie mogę sobie na to teraz pozwolić, bo pozycjonuję podstronami i buduję maksymalnie ograniczoną sieć linków (mam parę linków na krzyż na stronie) tak, aby PR przenosić tylko między kilkoma moimi podstronami, każde na inny keyword. Wstawienie pięciu linków zewnętrznych przy pięciu linkach wewnętrznych, obniżyłoby moje realPR o połowę.

Póki co, bez systemu jestem na pierwszych miejscach tam gdzie muszę być i póki co mi to wystarcza. Z naciskiem na "póki co". :)

Być może w przyszłości przebuduję serwisy jak np. Piotrek swój Katalog, tzn. dodam tak potężną ilość linków wewnętrznych, tak, aby dodanie paru linków zewnętrznych nie spowodowało dla mnie zbytniej dużej straty.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie dokładnie to samo co się stanie, jak wszyscy poproszą nie tylko o link, ale o link + stringi: "<a href="", "" class=$naszaklasa>" i "</a>". (vide: niżej)  

Ale mala jest szansa, ze naraz wszyscy poprosza w tej wersji jaka jest teraz o link ;]. System pamieta kiedy user sciagnol linki (dokladny czas), dodaje do tego 24h. CZyli Jan kowalski sciagnol linki dzisiaj o 12:34 to next time je sciagnie jutro o 12:34 ;].

Co do Pr, to czemu wszyscy sie tak o niego boja ?? Moja www webcenter.pl ma PR 0 i jestem #1 w google na pozycjonowanie. Wg mnie PR nie jest az tak kluczowym elementem.

Nowy LINKOR - Darmowy i otwarty projekt skutecznej promocji serwisów internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności