Skocz do zawartości

Automatyczny system wymiany linkow dla kazdego - JUŻ GOTOWY


webcenter

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mala jest szansa, ze naraz wszyscy poprosza w tej wersji jaka jest teraz o link ;]. System pamieta kiedy user sciagnol linki (dokladny czas), dodaje do tego 24h. CZyli Jan kowalski sciagnol linki dzisiaj o 12:34 to next time je sciagnie jutro o 12:34 ;].

Nie rozumiem Cię. :)))

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Być może w przyszłości przebuduję serwisy jak np. Piotrek swój Katalog, tzn. dodam tak potężną ilość linków wewnętrznych, tak, aby dodanie paru linków zewnętrznych nie spowodowało dla mnie zbytniej dużej straty.

Możesz powiedziec cos wiece jan ten temat. Nie wiedziałem ze dodanie linkow z zewnatrz obnizy pozycje.

Co do Pr, to czemu wszyscy sie tak o niego boja ?? Moja www webcenter.pl ma PR 0 i jestem #1 w google na pozycjonowanie. Wg mnie PR nie jest az tak kluczowym elementem.

Jak ty to zrobiles? =D>

TO co ma wplyw na pozycje?

Jeżeli nie wiesz czemu mój post jest taki, a nie inny to zajrzyj tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem ze dodanie linkow z zewnatrz obnizy pozycje.

Nie Z zewnątrz, ale NA zewnątrz. W wypadku pewnej konstrukcji strony do której obecnie zmierzam (konkretniej: do realnej liczby linków równej ilości podstron, które za pomocą content i względnie dużej PR jestem w stanie wypozycjonować na #1), jest to piekielnie niekorzystne. Mimo to, że TLB mi da dopał, ale nie chcę go używać z pobudek jak niżej.

Moja www webcenter.pl ma PR 0 i jestem #1 w google na pozycjonowanie. Wg mnie PR nie jest az tak kluczowym elementem.
Jak ty to zrobiles? TO co ma wplyw na pozycje?

- Bo Ty wykorzystałeś Tempotary Link Boost poprzez zmienne miejsce linkowania, mając wiedzę z zachodu, której osoby z PiO nie posiadały.

Jak dokładniej przyjrzysz się temu forum, to zauważysz pewne zmiany o których miałem nie mówić odkąd zauważyłem. ;)

Z resztą, doskonale wiesz że to nieprawda, że masz rPR=0. Toolbarowe PR tak, bo nie było jeszcze update toolbarowego PR. Masz kompletnie chwiejną (co opisał w pewnej krzywej pewien Gauss ;) ), acz oscylującą wokół określonej liczby, liczbę linków. Gdyby liczyć PR na bieżąco (co ze względu na ilość stron w indeksie jest praktycznie niemożliwe), masz bardzo duże PR, myślę że przy takiej ilości linków z zachodu, luzem ok. 5-6-7.

Pamiętaj jednak (to pozostawiam Twojemu doświadczeniu i oczywistym prawidłom seo), to nie będzie działać wiecznie. Myślę że w G. jeszcze maksymalnie ok. roku, moooże dwa lata. Wiesz doskonale, że TLB prawdopodobnie tylko przez nieprawidłowe założenie/implementację opiera się na miejscach z których pochodzą linki, a nie na ilości linków. Za jakiś czas będzie się liczyć ile linków przybyło, a jak liczba linków będzie stała, w okolicach wartości średniej rozkładu normalnego, lub też będzie w sposób określony rosła (jak odwiedziny serwisu który pnie się w górę), a zmieniać się będą tylko miejsca z których pochodzą linki, to strona będzie sromotnie kończyć. :)

Pozdrawiam, J.

(Ale na szczęście moi zacofani konkurenci z branży dopiero nauczyli się co to są linki i dopiero jedna osoba wpisuje się do ksiąg gości ;) i dopiero poznają sekrety doorway pages, więc ja ich jeszcze przebijam dobrym contentem, aby nie rzucać od razu wszystkich metod, bo drastycznie szybko je kopiują. :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego myslisz ze moja pozycja jest TYLKO dzieki TLB ??? ;]

Po twoim poscie widac, ze w polsce jest epoka spamowania blogow i innych ksiag gosci ;/.

A co do PR to wewnetrznie w google mam 5-6 lub 0, bo domena byla expired i PR zostal z niej sciagniety ;/.

BTW. Twoja wiedza jest OK, jestem mile zaskoczony ;]. Kurde, ale zeszlismy off-topci ;/

Nowy LINKOR - Darmowy i otwarty projekt skutecznej promocji serwisów internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego myslisz ze moja pozycja jest TYLKO dzieki TLB ??? ;]

- To Ty powiedziałeś "tylko". ;)

Po twoim poscie widac, ze w polsce jest epoka spamowania blogow i innych ksiag gosci ;/.

- W Polsce jest może z 10 osób które specjalizując się w tym zawodowo, osiągają jakieś sukcesy (niekoniecznie finansowe). Oczywiście numer jeden to Szook, który był, jest i będzie, bo on jest wszędzie. ;)

A tak jak pisałem akurat jest w mojej branży. Na szczęście nie muszę pozycjonować dzwonków i seksu, a dopiero 3 konkurencyjne serwisy poważniej zajęły się SEO. Jeden zrobił ręcznie 400 kont na wizytowka.pl z samym adresem, drugi zaspamował księgi gości (z resztą te same które za młodu spamowałem ja), a trzeci na głównej stronie powtórzył 500 razy keyword w kolorze tła.

Więc nie dziw się że nie odkrywam wszystkich umiejętności jak źródło moich stron jest otwarte. :)

W Polsce po prostu dobrze sprzedaje się elitarna usługa pozycjonowania. :)))

A co do PR to wewnetrznie w google mam 5-6 lub 0, bo domena byla expired i PR zostal z niej sciagniety ;/.

- Swoją drogą, czy orientujesz sie czy Google za pomocą whois sprawdza czy domena została przedłużona, a w wypadku nieprzedłużenia minutę po expired ściąga PR?

Swoją drogą, nie wiem czy to wprowadziłeś, ale już teraz powinieneś przydzielać linki stronom na okres kilku dni, a nie losowo co podstronę. Będzie to może odrobinę mniej skuteczne, ale wielokrotnie bardziej bezpieczne, bowiem...

... Odrobina empatii - wczuj się w Twórców Google. Co byś zrobił, aby usunąć taki system i zbanować wszystkie podejrzane strony? Pieprzył się z określaniem wzorów cyklu życia strony? Wyliczał jak będzie rosła średnia ilość linków (zdroworozsądkowo znów jak Gauss)? Przyjmował spamreporty, analizował je i banował strony z określonymi klasami? Czy może po prostu bardziej restrykcyjnie podchodził do losowej treści na www? :)

(i teraz sobie pomyśl, jak pięknie można to będzie wykorzystać w depozycjonowaniu :P)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie będzie działać wiecznie
bardziej restrykcyjnie podchodził do losowej treści

Nic dodać, nic ująć - jest to zabawa na krótką metę. Jest też pewna wartość serwsiów, o której nie wspominacie - mianowicie reputacja i jakość postrzegania przez użytkowników. System, który nie gwarantuje kontroli nad wyświetlanymi linkami może przynieść więcej szkody niż pożytku. Po krótkim zachwycie efektywnością - dochodzę do wniosku, że zdecydowanie nie tędy droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też pewna wartość serwsiów, o której nie wspominacie - mianowicie reputacja i jakość postrzegania przez użytkowników.

Hm, to chyba przeceniasz.

Mam na stronie 120 odnośników. Ciekaw jestem, ilu z userów odnotuje obecność kilku dodatkowych malych linków?

Kiedyś miałem w sobie więcej godności i chcenia walki o reputację. Z czasem się z tego wyleczyłem... Niestety?

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czasem się z tego wyleczyłem

Wolny kraj, Szy :( Kwestia grupy adresatów, kwestia oferty prezentowanej w serwisie, kwestia hierarchii wartości. W dzwonkowniach i tapetowaniach - praktycznie bez znaczenia. Co innego w serwisach autorskich. Okazuje się, że np. dp nie jest szczelne i przepuszcza linki do stron związanych z xxx. To raz. Dwa - nie jest bezpieczne. W ramach testu dwa dni temu uruchomiłem rotację w forum phpBB2. Forum już nie ma. Według oceny administratora - włam dokonany został przez kanał dp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa - nie jest bezpieczne. W ramach testu dwa dni temu uruchomiłem rotację w forum phpBB2. Forum już nie ma. Według oceny administratora - włam dokonany został przez kanał dp.

Wiesz, jeśli gdzieś słyszę o włamie i jednocześnie też o phpBB, to raczej nie wyobrażam sobie, żeby ktoś to zrobił inaczej niż przez phpBB.

Możesz coś więcej o tym włamie?

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jeśli gdzieś słyszę o włamie i jednocześnie też o phpBB, to raczej nie wyobrażam sobie, żeby ktoś to zrobił inaczej niż przez phpBB.

Aj, nie zrozumiałem.

Rozumiem że przez przygotowany dla phpBB inklud? To się nie dziwię.

Interesuje mnie, czy ktoś tego dokonał przez kody dla zwykłych stron PHP. Wątpię.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, poszło przez inklud do phpBB. Na zwykłym php problemów nie było do tej pory. Jeżeli chcecie, mogę podać kod wizytówki włamywacza, ale nie wiem, czy to będzie miało walor edukacyjny  :(

Na moje (jedyne) forum też się bydło włamało. Ze Stalowej Woli. Sprawa na policji. Wszystkie ślady tłumoki po sobie zostawili. Pysznie. :twisted:

Szkoda że mam tak daleko do nich, bo sam bym chętnie ze szczeniakami porozmawiał. Pewnie dłużej by się zastanawiali, czy znowu zniszczyć coś cudzego.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Tez myslalem o tym, aby linki byly przypisywane do stron www na jakis czas. Ale nie bardzo mam pomysl jak to wykonac, bez zapisu w bazie na serwerze kto i gdzie jaki link pobral. Myslalem tez nad wybieraniem linku bazujac na url'u strony jaka wyswietla kod. Tzn. przekonwertowac jakas funkcja url na reprezentacje liczbowa i na jej podstawie wybrac link.

W moim systemie sex i inne takie bajery nie maja prawa bytu. Beda kasowane. W przyszlosci jak bedzie podzial na kategorie linkow sex bedzie tworzyl oddzielna podsiec.

Co to rotacji linkow to podobna sytuacja jest na serwisach newsowych. Jednego dnia sa linki na glownej www, a drugiego juz nie ba sa inne newsy itd.

Systemik uruchomilem, poniewaz DP jest OK, ale brakowalo mi tam kilku funkcji (linki np 2-3 dni na stronie + kategorie).

Eksperyment jak narazie dziala OK, pozyjemy zobaczymy.

Nowy LINKOR - Darmowy i otwarty projekt skutecznej promocji serwisów internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie bardzo mam pomysl jak to wykonac

Nie linkuj bezpośrednio z bazy tylko z odrębnych kont, do których losowo wrzucaj id adresów z zadeklarowanej kategorii plus datowanie aktualizacji rekordu i po sprawie. No, trochę więcej miejsca na serwerze i dwie operacje na bazie więcej :(

W moim systemie sex i inne takie bajery nie maja prawa bytu

W dp nominalnie też, a jednak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności