Skocz do zawartości

Automatyczny system wymiany linkow dla kazdego - JUŻ GOTOWY


webcenter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a ja chciałbym skorzystać ale niestety po wgraniu wersji htmlowej w ogóle przestaje mi się ładować strona tylko jest Server internal error please contact server admin itp.

niestety nie mam dostępu do logów serwera, ale konto jest płatne i skrypty php mi działają (aczkolwiek same podstrony są w .html)

może do .htaccess nie mam dostępu?

strona w mojej stopce, ale oczywiście usunąłem już te pliki bo wolę żeby jednak działała :) mogę w ramach testów wrzucić do jakiegoś katalogu jeśli masz czas pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałbym skorzystać ale niestety po wgraniu wersji htmlowej w ogóle przestaje mi się ładować strona tylko jest Server internal error please contact server admin itp.

niestety nie mam dostępu do logów serwera, ale konto jest płatne i skrypty php mi działają (aczkolwiek same podstrony są w .html)

może do .htaccess nie mam dostępu?

strona w mojej stopce, ale oczywiście usunąłem już te pliki bo wolę żeby jednak działała :) mogę w ramach testów wrzucić do jakiegoś katalogu jeśli masz czas pomóc

Zapytaj admonow serwera, czy obsluguje mod_rewrite.

Nowy LINKOR - Darmowy i otwarty projekt skutecznej promocji serwisów internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wraca do poprzedniej pozycji? Dlaczego?

Bo traci linki..

Mozna np. z niego zrezygnaowac i zdobyc duzo linkow w tym samym czasie to bedzie cos takiego ze pozycja wzrosnie (beda jeszcze zaindeksowane stare linki i przybeda nowe) a potem zmeleje (bo znikna te z systemu)...

Absurd, nonsens i hipokryzja.

Mój blog o SEO / SEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wraca do poprzedniej pozycji? Dlaczego?

Bo traci linki..

Mozna np. z niego zrezygnaowac i zdobyc duzo linkow w tym samym czasie to bedzie cos takiego ze pozycja wzrosnie (beda jeszcze zaindeksowane stare linki i przybeda nowe) a potem zmeleje (bo znikna te z systemu)...

Nie rozumiem dalej, dlaczego mam spaść po wyjściu z systemu niżej, niż byłem przed wejściem do niego? Przecież system nie zabiera mi dotychczasowych linków, prawda?

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dalej, dlaczego mam spaść po wyjściu z systemu niżej, niż byłem przed wejściem do niego? Przecież system nie zabiera mi dotychczasowych linków, prawda?

Może jest tak, że jak szybko zaczynają znikać linki to strona traci na popularności.

Np. na wiadomość że po wejściu na strone wykonuje się jakiś złośliwy kod, osoby linkujące do tej strony wycofują szybko linki bo strona jest niebezpieczna dla użytkowników i to jest też informacja dla gogla że "coś" z tą stroną jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dalej, dlaczego mam spaść po wyjściu z systemu niżej, niż byłem przed wejściem do niego? Przecież system nie zabiera mi dotychczasowych linków, prawda?

Mysle ze jak nic sie nie zmienia wracasz na stara pozycje ale utrzymujesz sie jakis czas troche az zniknia zaindeksowane linki.

Np. na wiadomość że po wejściu na strone wykonuje się jakiś złośliwy kod, osoby linkujące do tej strony wycofują szybko linki bo strona jest niebezpieczna dla użytkowników i to jest też informacja dla gogla że "coś" z tą stroną jest nie tak.

Mozliew ale mysle ze raczej nie ma czegos takiego..

Absurd, nonsens i hipokryzja.

Mój blog o SEO / SEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest tak, że jak szybko zaczynają znikać linki to strona traci na popularności.

Tak, ale traci do poprzedniego, sprzed wejścia do systemu, poziomu.

Jeszcze raz pytam - z jakiego powodu mam spaść niżej?

Np. na wiadomość że po wejściu na strone wykonuje się jakiś złośliwy kod, osoby linkujące do tej strony wycofują szybko linki bo strona jest niebezpieczna dla użytkowników i to jest też informacja dla gogla że "coś" z tą stroną jest nie tak.

No, drugi Lem! ;)

Nie ma co przesadzać, ile takich przypadków znajdziesz, żeby Google miał to ujmować w algorytmie? :]

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co przesadzać, ile takich przypadków znajdziesz, żeby Google miał to ujmować w algorytmie? :]

To są takie gdybania...

...ale myślisz, że firma która jest warta 64mld $ nie jest w stanie zatrudnić kilku programistów którzy będą pracowali nad algorytmem pod kontem właśnie takich rzeczy?

Ps. takich przypadków na świecie jest sporo a jak widać i przed linkeirami też jest zabezpieczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale traci do poprzedniego, sprzed wejścia do systemu, poziomu.  

Jeszcze raz pytam - z jakiego powodu mam spaść niżej?

Oczywiści że nie spadnie niżej niż była na początku (mam nadzieję ;) ).

Określenie "łeb na szyję" było w odniesienu uzyskanych pozycji do pierwotnej pozycji strony. Tak czy tak pozocyjonować tym na dłuższą metę się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy tak pozocyjonować tym na dłuższą metę się nie da.

bo to moze sluzyc jako pomoc w pozycjonowaniu a nie jako metoda pozycjonowania.

Oczywiści że nie spadnie niżej niż była na początku

Oczywiscie, ze nie spadnie nizej, o ile w tym czasie konkurencja nie podniosla swoich wynikow.

le myślisz, że firma która jest warta 64mld $ nie jest w stanie zatrudnić kilku programistów którzy będą pracowali nad algorytmem pod kontem właśnie takich rzeczy?

W stanie pewnie sa, ale bardzo watpie w to zeby cos takiego zrobili.

Ps. takich przypadków na świecie jest sporo a jak widać i przed linkeirami też jest zabezpieczeniem.

a jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności