Skocz do zawartości

Bankomaty Euronet


Finan

Rekomendowane odpowiedzi

Pal licho w moim przypadku to parę zł, ale kolega chciał wypłacić z konta firmowego 10 tyś, zrobił 4 próby czyli pobrało mu 40 tyś., wku.......ny niesamowicie bo na koncie zostało mu niecałe 2 tyś,

jak ja lubię te urban legend... który to bankomat jednym strzałem wypłaca 10k pln ? większość wypłaca 3-4k na jeden raz, więc aby wypłacić 40k trzeba 10 prób zrobić :D

 

 

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


większość wypłaca 3-4k na jeden raz

 

Jeśli się nie mylę to jest limit  40 banknotów. Jeśli w bankomacie bedą banknoty 200 zł to może nawet 8 000.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak ja lubię te urban legend... który to bankomat jednym strzałem wypłaca 10k pln?

 

to inna sprawa :)

ale teoretycznie jeśli gość o tym nie wiedział to może wpisał 10k a że bankomat i tak nie wypłacał to z konta mu zeszło? należałoby sprawdzić czy można wpisać kwotę 10k zł w bankomacie tej firmy?

 

takie niedzielne rozkmniki :)

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja lubię te urban legend... który to bankomat jednym strzałem wypłaca 10k pln ?

Żaden.Maksymalnie można wypłacić 8 tyś złotych i to jeśli w bankomacie jest wystarczająco banknotów po 200 zł.

Jednak nie każdy o tym wie.Kolega wpisał w bankomacie 4 razy po 10 tyś, w normalnej sytuacji bankomat powinien zaproponować niższą kwotę, a tu po prostu w banku środki zostały zablokowane z informacją na bankomacie: Transakcja nie może być zrealizowana.

Zresztą jak ktoś chciał wypłacić np. 100 zł dostawał taką samą informację i blokadę środków.

 

EDIT: U mnie przed chwilą pojawiły się znowu te pieniądze jako dostępne (drugi raz, bo raz w sobotę).Jakaś nowa zabawa, pojawiam się i znikam?

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności