Skocz do zawartości

Kradzież tekstów i grafik ze strony firmowej - co można zrobić?


P@wel

Rekomendowane odpowiedzi

@up to mnie zaskoczyłeś tą informacją bo z kolei odnośnie praw patentowych i znaków zastrzeżonych tam sie dzieją absurdalne rzeczy

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to mnie zaskoczyłeś tą informacją

Sam jestem zdumiony i mam nadzieję, że coś tam jeszcze w grę musiało wchodzić .

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ostatnio J.M. z guugla wyjaśnił, że duplikaty mogą w serpach być wyżej od oryginałów.

Beerbant rzuć proszę linkiem do tej wypowiedzi.

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie pamiętam w której minucie ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś donosicielem

Ja też nie jestem za donoszeniem ale jak chciałem aby babka wprowadziła zmiany to tłumaczyła się tym: czy mam zastrzeżone logo, prawa autorskie do tekstów itp była chamska to trzeba było zrobić w taki a nie inny sposób. 

Blog SEO dla początkujących adeptów sztuki SEO. Medlabo.pl ciekawy serwis o medycynie i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności