Skocz do zawartości

Etyka w SEO


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi


No ciekawe bo mojej siorce ukradli dwa skutery, parę razy jej ukradli portfel nawet moją matkę okradli

Tu niema co dyskutować o etyce w sensie kraju/narodowości.W każdym kraju znajdzie się ktoś kto nie przestrzega prawa/zasad społecznych.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tu niema co dyskutować o etyce w sensie kraju/narodowości

 

Tzw. komuna odcisnęła swoje piętno na społeczeństwach. Gołym okiem widać różnice przyrównując społeczeństwa tzw. zachodnie i byłe komunistyczne.

 

 

Oczywiście komunistyczne to uogólnienie, jakby ktoś chciał to komentować. ;)

 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No ciekawe bo mojej siorce ukradli dwa skutery, parę razy jej ukradli portfel nawet moją matkę okradli która tam pojechała na wakacje. Miasto Rzym oczywiście.

 

@M0drzew miałeś dużo szczęścia.

 

 

Ja siedziałem w cieplejszym rejonie Agrigento/sycylia ale tam mentalność miejscowych też trochę jakby inna od "europejskiej"

 

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od ludzi.Lata temu byliśmy w 4 osoby w Bari i Rzymie.W Bari ukradli koledze pusty portfel.W Rzymie kupiliśmy wino (jak ktoś był to wie, taki antałek 5 litrów) i zapomnieliśmy o nim zostawiając je na ulicy przy takim murku na którym odpoczywaliśmy aby trochę promile z organizmu uciekły.

Wróciliśmy po ok 3 godzinach i wino nadal stało i czekało, (może było tak niedobre że nikt nie chciał).

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wróciliśmy po ok 3 godzinach i wino nadal stało i czekało

 

Bo Polaków nie było w okolicy  :D

 

Miesiąc temu zabrałem rodzinę do galerii w swojej okolicy, wykupując bilet parkingowy zapomniałem o kluczykach w stacyjce samochodu, przez dwie godziny autko tak sobie stało i tak czasem sobie myślę czy np. w Wawie lub Krakowie też zastałbym swój samochód z kluczykami w stacyjce po dwóch godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co za autko, czy części poszukiwane do niego i jest na nie popyt.No bo inne to kradną, ale na zamówienie.

Więc jest 2 opcje albo części od autka szybko schodzą, albo mają zamówienie na autko.Inaczej możesz zostawić i miesiąc będzie stało chyba że chuligani się dobiorą.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próba bezpośredniego wpływania (specjalnie napisałem próba) na sztuczne obniżenie pozycji czyjejś strony jest czynem karalnym z KK i po łapkach dostnie zarówno zlecający jak i wykonawca 

 

Przeczytaj uważnie ustawę o nieuczciwej konkurencji.

 

 

Z całym szacunkiem Beer, mylisz pojęcia bo kodeks karny a wymieniona ustawa to są 2 różne rzeczy. Ustawa określa za co jest odpowiedzialność karna, ciężko znaleźć w tej ustawie coś co można podciągnąć pod depozycjonowanie. Poza tym depozycjonowanie nie jest do udowodnienia. Jeżeli ktoś uważa inaczej zapraszam do prawnika - za kilkaset PLN usłyszycie to samo.

 

tak to wygląda mniej więcej na gruncie prawnym

 

Tak mniej więcej wyglądają Twoje domniemania.

 

P.S.

to otrzymałbyś sądowe wezwanie

 

@Xann

Ile sądowych wezwań dostałeś do tej pory? Obstawiam że 0.

 

P.P.S.

Paragraf jest.

 

Wszyscy twierdzą że paragraf jest, ale jakoś nikt nie chce rzucić konkretami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konczyły sie zawsze brakiem rekacji z mojej strony

Na koniec jeszcze aby zamknąć dyskusję z Tobą i abyś przestał pisać bzdury:

Ty udostępniasz narzędzie, kto i w jaki sposób je wykorzystuje to jest jego sprawa. Także nie ponosisz za to najmniejszej odpowiedzialności, tak jak i producenci noży za morderstwa popełnione przy użyciu ich produktów.

Kancelarie prawne mogły sobie występować o co chcą do Ciebie i zgodnie z prawem możesz te wystąpienia mieć głęboko w... Poważaniu.

Gwarantuję Ci, że gdyby sprawa staneła na ostrzu przysłowiowego noża i cwany klauzyperda wystąpił by do sądu o zabezpieczenie dowodów oraz z wnioskiem o udostępnienie wszelki danych kogoś kto za pośrednictwem Twojego SWLa próbuje zrobić "kuku" innej stronie a będących w Twoim posiadaniu to otrzymałbyś sądowe wezwanie i wtedy grzecznie udostępniłbyś takowe dane ...

Także te bajki o kancelariach możesz sprzedawać gimbazie ;) bo jak na razie kreujesz się na nieugiętego obrońcę wartości w Nibylandii ;)

To tyle w temacie gwoli jego wyczerpania i tak to wygląda mniej więcej na gruncie prawnym ;)

Krzychu sorry piszesz z sufitu, już byli tacy co próbowali.

Polemizować co by było gdy babka wąsy miała to każdy potrafi.

Mam swl którym inni byli depozycjonowani i ukarani przez Google, i co ? I kupa pobożne życzenie, tez w swojej sprawie mogłeś podać w sadzie że słoneczko używa swl i czego nie podalas ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy twierdzą że paragraf jest, ale jakoś nikt nie chce rzucić konkretami

 

Ustawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. 

 

Od razu podpowiem, że nie musi bezpośrednio odnosić się do internetu lub seo.  

Natomiast prawdą jest, że trudno udowodnić depozycjonowanie. 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. 

 

Ta ustawa ma 31 artykułów, który konkretnie wg Ciebie odnosi sie do depozycjonowania? Art 14, 15? To wszystko naciągane i to bardzo. Dodatkowo spora część przepisów jest zwyczajnie martwa.

 

Art. 15. 1. Czynem nieuczciwej konkurencji jest utrudnianie innym przedsiębiorcom dostępu do rynku, w szczególności przez:
.....
1) wyprzedaży posezonowej, dokonywanej dwa razy w roku na koniec sezonu letniego i zimowego, trwającej każdorazowo nie dłużej niż miesiąc; 
2) wyprzedaży ze względu na upływający termin przydatności towarów do spożycia lub upływającą datę minimalnej trwałości;

Który sklep z ciuchami nie robi w kółko wyprzedaży posezonowej trwającej pół sezonu? Który sklep spożywczy nie robi wyprzedaży produktów z krótkim terminem trwałości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Który sklep z ciuchami nie robi w kółko wyprzedaży posezonowej trwającej pół sezonu? Który sklep spożywczy nie robi wyprzedaży produktów z krótkim terminem trwałości?

 

Potrafisz czytać ze zrozumieniem ?? ;)

 

5. Nie stanowi czynu nieuczciwej konkurencji sprzedaż, o której mowa w ust. 3, jeżeli jest dokonywana w ramach:

1) wyprzedaży posezonowej, dokonywanej dwa razy w roku na koniec sezonu letniego i zimowego, trwającej każdorazowo nie dłużej niż miesiąc;

2) wyprzedaży ze względu na upływający termin przydatności towarów do spożycia lub upływającą datę minimalnej trwałości; 

 

:D

 



Wszyscy twierdzą że paragraf jest, ale jakoś nikt nie chce rzucić konkretami

proszę

2. Czyn, o którym mowa w ust. 1 pkt 5, może polegać w szczególności na:

1) ograniczeniu w istotny sposób lub wyłączeniu możliwości dokonywania przez klienta zakupu u innego przedsiębiorcy; 

 

 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


który konkretnie wg Ciebie odnosi sie do depozycjonowania?

 

Art. 3 ust. 1

 

Proponuję też wziać pod uwagę kolejny fragment mojego wpisu, który pominąłeś. Pominąłeś zapewne z niewiedzy. ;)

 


Od razu podpowiem, że nie musi bezpośrednio odnosić się do internetu lub seo.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności