Skocz do zawartości

jak można się promować poprzez KSW


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi


super pomysłowe wykorzystanie wczorajszej walki

 

i nie ważne, że w praktycznie we wszystkim mijają się z prawdą a wręcz kłamią...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obojętnie jakie ma się zdanie co do "reklamodawcy" super pomysłowe wykorzystanie wczorajszej walki

 

Jaki jest cel reklamowy? 

 

Moim zdaniem nie ma to nic wspólnego z super pomysłem.  Reklama nadaje się tylko i wyłącznie na fejsbukowy profil pt. Grafik płakał jak projektował.  :D


Ps. jimmi,  ale wiesz,  że to fake?  :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie jakie ma się zdanie co do "reklamodawcy" super pomysłowe wykorzystanie wczorajszej walki

 

O jakości czasu w których przyszło nam żyć świadczą idole. Co z tego, że nie moje, że masowe. Żenujące...

 

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Churchill alkoholik, prawdopodobnie chory psychicznie(CHAD), Roosevelt z widocznymi niedoskonałościami, Hitler, artysta, abstynent, którego wybieracie za patrona?

https://leczyc.pl - Oferta stacjonarnego leczenia alkoholizmu Warszawa
psychiatra Warszawa - https://psychiatra-gabinet.pl
Interesuje Cię problematyka zależności odwiedź https://medox.org.pl znajdziesz odpowiedź jak leczyć uzależnienia, tu nie leczą pedagodzy i księża tylko lekarze  i psycholodzy z uprawnieniami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


super pomysłowe wykorzystanie wczorajszej walki

Efekt jest hmmm szczerze mówiąc do d..py , raz, że Pudzianowi zrobili anty promocję , dwa, że boki można zrywać, że stwierdzenia "utrzymuje się z kasy wielbicieli" czy jakoś tak i jest to żenujące przy fakcie iż padre dirrectore utrzymuje się z kasy wielbicielek :D

Ale porównanie trafia do prostych ludzi ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o promocję tzw. "dobra,  to jest to słabe.

 Taki Popek,  całe życie się bawi, pije, ćpa, chodzi na dziwki, generalnie żyje na luzie.  Wychodzi do ringu na 80 sekund,  dostaje 1 000 000 i dalej się bawi.  Jakbym miał wybierać model życia, zgodnie z tym obrazkiem, to wybieram Popka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Taki Popek, całe życie się bawi, pije, ćpa, chodzi na dziwki, generalnie żyje na luzie.

 

Myślisz, że jest szczęśliwy? Czy raczej aż tak mu doskwiera ból istnienia, że musi sięgać po takie środki znieczulające?

 


stream oglądało ponad 200k ludzi przez co jego fan page zdobył 40k lajków

 

Coś czytałem, że Polsat zabiera się z prawnikami za streamy. Te lajki mogą drogo kosztować.

 


artysta, abstynent

 

A nie miał przypadkiem trochę maniakalnego usposobienia? ;)

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szlaf, nie słyszałem. A nie chodzi przypadkiem o kogoś żydowskiego pochodzenia o inicjałach J. C.?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności