Skocz do zawartości

Zostałem obywatelem Kabuto ...


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dostałem maila :)

Quote

 

Twój wniosek o obywatelstwo został rozpatrzony pozytywnie, zostałeś wpisany do rejestru obywateli Królestwa Kabuto. Od tej chwili możesz posługiwać się podwójnym obywatelstwem.

Jeżeli jesteś zainteresowany wydaniem dokumentu potwierdzającego obywatelstwo Królestwa Kabuto w celu łatwiejszego uwierzytelnienia swojego obywatelstwa w urzędach na całym świecie prosimy o przesłanie w mailu zwrotnym swojego aktualnego zdjęcia oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych a także podanie adresu do wysyłki dokumentów. 

 

Teraz mnie czeka wyrobienie dokumentów i otwarcie tam firmy , no i oczekiwanie na reakcję polskich urzędasów :D

 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kichać Vat i inne takie ale to zaszczyt być obywatelem państwa które wspiera takie sprawy ;) , no i ubaw przy pokazywaniu dokumentów w urzędach priceless :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko bosko ostrobramsko .... Mariusz .... :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, djurek said:

zostań ministrem cyfryzacji i

mam inny pomysł - porobię stronki namówię na gov-ki i będę miał linki :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Beerbant napisał:

mam inny pomysł

Jak na razie konkurencja w Google Kabuto żadna. Możesz łatwo zrobić frazę "wypas owiec w Kabuto". ;)

 

 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez eweba, ni cholery, nie da się zrobić :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności