Skocz do zawartości

Pozycjonowanie oscommerce


krzysiorek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z wypozycjonowaniem sklepu zrobiłem meta tagi wg schematu który znalazłen na forum.

cytat:

define('META_KEYWORDS', 'notebook, notebooki, tanie notebooki, laptop, laptopy, nowe notebooki, nowy notebook, nowe laptopy, nowy laptop, laptop używany, laptop uzywany, notebook używany, notebook uzywany, sklep, sklep internetowy, komputer przenośny, komputery przenośne, komputer przenosny, komputery przenosne, hp, hewlett packard, dell, toshiba, acer, actina, compaq, ibm, panasonic');

define('META_DESCRIPTION', 'W ofercie notebooki oraz laptopy nowe i używane w najniższych cenach w polsce. Notebooki i laptopy wszytkich znanych producentów: hp, hewlett packard, dell, toshiba, acer, actina, compaq, ibm, panasonic');

define('META_ROBOTS', 'all,index,follow');

potem w zasadzie tylko w 2 plikach [index.php i products_info.php] wystarczy dodać odwołania i po zabawie:

Kod:

<meta name="Robots" content="<? print META_ROBOTS;?>" />

<meta name="Keywords" content="<? print META_KEYWORDS;?>" />

<meta name="Description" content="<? print META_DESCRIPTION;?>" />

Sklep dodałem również do katalogów stron w wp, onet i google. NIestety nigdzie nie znajduje mojej strony jak i wyrazów umieszczonych w meta tagach.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep dodałem również do katalogów stron w wp, onet i google.

A chcesz to wypozycjonować na hasła laptopy itp...

Będziesz potrzebował duuuuuuużo więcej linków niż to.

Oscommerce bardzo ładnie nadaje się do pozycjonowania. Jest kontrybucja, która robi meta tagi różne dla każdej podstrony, to może też troszeczkę pomóc, ale nie wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze same auto-reklamy. Za niedługo odpowiedzi na posty będą w typie:

Napisz do mnie, moje gg: xxxx, tel: xxxx, wypozycjonuje Ci to ;)

@krzysiorek:

Polecam:

osCommerce: Ultimate SEO URLs

co gdzie i jak? szukaj!

Pozdrawiam

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw należy poczytac informacje na foorum

wypozycjonowanie sklepu na oscommerce nie jest trudno nalezy tylko najpierw poczytac a pozniej brac sie za robote

ja zrobile odwrotnie i stracilem 2 miesiace

teraz osiagam juz to co zamierzałem wczesniej.

wiedza jest poterzna bronia i nalezy z niej korzystac

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdź na hasło, które chcesz pozycjonować, spr. witryny z top 10, spr. ile linków do nich prowadzi (i jakie ;) ) będziesz wiedział ile pracy przed tobą, aha ilość linków sprawdzaj w msn lub yahoo

dla Twoich okien najlepsze markizy - dla wszystkich adwokat - lub książka telefoniczna - oferty różnego typu, taniej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności