Skocz do zawartości

co robić?


cxee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od 5 lat od czasu do czasu tworzę strony z różnymi programami partnerskimi. Zazwyczaj je kataloguje. Ostatnio zacząłem dodawać stronę do płatnych katalogów. Problem jest taki że do tej pory njc nie zarabiam. Wejścia mam rzadko. Co mam robić poza katalogowaniem ? Pisać jakieś głupie artykuły i wstawiać na stronę?  czy to ma sens ? Wytlumaczcie mi to pozycjonowanie bo tego nie rozumiem. Przecież prędzej czy później Google zmadrzeje i rozróżni artykuły naturalne i te pisane do pozycjonowania. W ogóle czy te artykuły wstawiać na stronę czy na inne strony i kierować tylko link do mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Цитата

 

Od 5 lat od czasu do czasu tworzę strony z różnymi programami partnerskimi. .............................. Problem jest taki że do tej pory njc nie zarabiam.

 

Tekst zdecydowanie pretenduje na miano tekstu roku na PiO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję udać się na szkolenie do Xann'a. On Ci zdradzi sekret że katalogi już nie działają, i musisz użyć Weblink'a. Wtedy topy są Twoje (no może poza tymi trudniejszymi, typu "wypas owiec w Bieszczadach" - na to to już trzeba bardziej zaawansowane patenty zastosować).

MaxPan, to chyba powinno zmienić kategorię, na wiadomo jaką - tam gdzie są zdjęcia z Facebooka itd. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cxee napisał:

Za moich czasów kupowałem domenę ze słowem kluczowym i od razu byla w top10. Teraz tylko na bing to działa.

Oczywiście masz dobry humor dziś i żartujesz?

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cxee na poważnie to katalogowanie jak już jest bardzo mała częścią pozycjonowania. Większość osób pracuje swoimi własnymi  metodami używają dedykowanego oprogramowania lub własnego. Teraz WHT to głównie  optymalizacja i content marketing.
 

P.S. trochę twoje pytania brzmią jak prowokacja.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, cxee said:

Nie wiem ile masz lat ale w 2008-2009 zawsze byłem w top 10 na trudne frazy. Wystarczyło mieć domenę słowokluczowe.pl + pare katalogów. Tylko i tak mi wtedy jakoś nie szło na Google adsense. Ledwo 100zl na rok, potem zmiany w Google i się skończyło.

zapewne zapominałeś odświeżyć wyników i stąd brały się topy na monitorze, a brak było kasy z adsense:)

Teraz konkurencja jest bardzo mocna, na frazy które  przynoszą $$$$, jest wielu chętnych i darmowymi katalogami, słowem kluczowym w nazwie i modlitwą dobrze jak wejdziesz do top 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, jimmi said:


 trochę twoje pytania brzmią jak prowokacja.

Kolega był na urlopie w San Escobar. I jak widać mocno go to rozleniwiło. Czytać forum się nie chce.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności