Skocz do zawartości

Tradedoubler


Rekomendowane odpowiedzi

Napisalem w tym dziale bo nigdzie nie ma o tym a tutaj najwiecej odwiedzin.

Szukalem alternatyw, testuje i jest tak:

1. czekam juz kilka dni na akceptacje, programy dla przedszkolakow z cyklu "przy odrobinie szczescia zarobisz na batonika" akceptuja, juz taki jeden mialem od pol roku i zarobilem rowno na paczke papierosow - banner byl przez ten czas wyswietlony kilka mln razy.

2. praktycznie nie ma dobrych programow bo te z kliknieciami moze nawet jak mi zaakceptuja maja stawki po 0.08 zl za klika wiec 3x mniej niz najszlabsze reklamy AdSense.

3. do jedynego sensownego programu Ceneo mnie nie przyjeli na jednej stronie a na innych czekam na decyzje juz kilka tygodni :]

podsumowujac moim zdaniem to jakas kpina jest a nie program godny uwagi.

Ma ktos z tym jakies doswiadczenia ?

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie mam kampanie z bron.pl , z klikniec mam srednio 4 zł dziennie .

Google Adsense wkoncu zaczeło płacic sensowne pieniadze za klikniecia bo od okolo 2 dni widze 4-5 razy wieksze zyski z tych reklam niz dotychczas ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyświetlam ich reklamy, generalnie zarobki są bardzo niskie (chociaż zdażyło mi się, że klienci kupili wycieczki w travelplanet.pl).

z minusów to zapisałem się do CENEO i zacząłem reklamy wyświetlać na 2 stronach jeszcze nie otrzymując akceptacji. Na tej co mniej zarobiłem zaakceptowali, na tej co wiecej, odrzucili i zarobione pieniądze cofneli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie nie ma żadnej kampanii w tradedoubler na której można by sporo zarobić. Niestety.

Najbardziej dochodowa pozycja w TD to był serwis iLove - płacili 3-5 zł za rejestracje która była darmowa. Przy odpowiedniej kampanii dziennie rejestrowało sie kilkadziesiąt osób. To byly czasy.

Teraz płacą grosze. Wycofałem się z uczestnictwa w tym programie.

Moim zdaniem szkoda przestrzeni reklamowej

każda porażka jest nawozem sukcesu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności