Skocz do zawartości

[pomysł] Mega VPN


marrrecki

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, marrrecki napisał:

Nie chciałbyś mieć za 10 czy 20 zł miesiecznie dostępu do 1000 adresów IP zlokalizowanych w całej Polsce

Z całym szacunkiem, ale nie chciał bym robić sobie szamba z własnego łącza... ale jak innym to nie przeszkadza, to ich sprawa.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Mion said:

Z całym szacunkiem, ale nie chciał bym robić sobie szamba z własnego łącza... ale jak innym to nie przeszkadza, to ich sprawa.

 

To kupujesz starter, doładowujesz za 20zł i wtedy masz za 40zł miesięcznie dostęp do 1000 VPN'ów

Cały czas mówimy o używaniu starych niepotrzebnych smartfonów.

Tylko w takim przypadku pojawia się pewna niewiadoma - do jakiej lokalizacji kieruje dane IP sieci komórkowej.

już widzę skąd niechęć Mion'a:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, marrrecki napisał:

już widzę skąd niechęć Mion'a:

Ależ jaka niechęć ... Masz pomysł, to go realizuj i tyle! Nie potrzebujesz do tego mojego przyzwolenia.

 

Nawet jak będziesz miał 1000 userów w systemie, to taka ilość IP do nabijania wejść jest bezużyteczna dla wydawcy serwisu, który ma naturalnie z 1000 wejść dziennie.  Google z swoimi BIG DATA szybko wykryje, że to generator ruchu i tyle nam z chwały Rzymu...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Mion said:

Nawet jak będziesz miał 1000 userów w systemie, to taka ilość IP do nabijania wejść jest bezużyteczna dla wydawcy serwisu, który ma naturalnie z 1000 wejść dziennie.  Google z swoimi BIG DATA szybko wykryje, że to generator ruchu i tyle nam z chwały Rzymu...

 

Moment moment.

Zaszło duże nieporozumienie.

Cały system "Mega VPN" NIE MA SŁUŻYĆ GENEROWANIU RUCHU, TYLKO SPRAWDZANIU POZYCJI W GOOGLE.

W pierwszym poście nie wyraziłem się najwyraźniej jasno. Pisałem tam jak na to wpadłem.

 

MEGA VPN ma służyć tylko do ustalania pozycji danej frazy w google i bing. - to jest jego podstawowe i na chwilę obecną jedyne w zamyśle działanie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, marrrecki napisał:

TYLKO SPRAWDZANIU POZYCJI W GOOGLE.

A słyszałeś o czymś takim jak BAN na IP ? Jeśli 1000 userów będzie sprawdzać pozycje na puli 1000 IP, to prawie to samo jak by każdy sprawdzał indywidualnie na swoim IP. Nie widzę w tym praktycznie sensu :wacko:  Do tego jeszcze za to płacić nie ważne czy 10 czy 40 zł....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ipban.... tego nie przewidziałem...

trudno. zostają nam proxy.

 

 

A wracając do generatora - przez 3 miesiące nie dostałem żadnego bana, google nic nie wykrył. Póki co jest dobrze. Frazy idą w górę w wynikach googla bez dodatkowego pozycjonowania. Zobaczymy jak się to rozwinie dalej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marrrecki napisał:

Frazy idą w górę w wynikach googla bez dodatkowego pozycjonowania.

Widzisz i tu odkryłeś maszynkę do robienia kasy.Jeszcze chyba nikt nie oferował że frazy idą w górę bez pozycjonowania.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, że frazy idą w górę wyszło samo przy okazji testów.

Na początku nie zwracałem na to uwagi, dopóki nie pojawiło się sporo nowych zamówień (a raczej zleceń) w sklepie

@jimmi, na generator ruchu 1 telefon to za mało. moja aplikacja do generowania ruchu uruchamiana jest trochę inaczej. Zwykły telefon jej nie pociągnie. W pełnej mocy komputer z procesororem 4 rdzeniowym 8 wątkowym + 32GB ramu ledwo daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności