Skocz do zawartości

Steve Irwin nie żyje


adek

Rekomendowane odpowiedzi

została jego żona i mała córeczka.

To córeczka ma szczęście, że z nią nie nurkował. Widzialiście jak podchodził do krokodyla z niemowlakiem?

widziałem, tu przegiął ale on był słodki w swym szaleństwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

normanos od czasu do czasu włącz telewizor ;)

czasami wlaczam na jakies serwisy informacyjne, co nie zmienia faktu, iz u mnie nie ma żadnych animalsów ;) a jak bylem maly to mielismy tylko tvp1,2, katowice i 2 czeskie kanaly gdzie ogladalem krecika :D a o zwierzakach opowiadal mi gucwiński :D ale on nie bawil sie z aligatorami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem to juz rano wchodzac do wikipedii, zastanawialem sie czy pisac na forum, uwielbialem jego programy ;) nie ma na swiecie drugiego tak odwaznego i tak wielkiego pasjonaty dzikich i niebezpiecznych zwierzat :D

ps. jeszcze nigdy nie widzialem zeby ktos poza nim potrafil rzucic sie do wodody, zlapac i wyciagnac z niej duzego aligatora.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma na swiecie drugiego tak odwaznego i tak wielkiego pasjonaty dzikich i niebezpiecznych zwierzat ;)

ps. jeszcze nigdy nie widzialem zeby ktos poza nim potrafil rzucic sie do wodody, zlapac i wyciagnac z niej duzego aligatora.

Został jeszcze jeden taki ale on głównie z wężami się bawi, nawet podobny z wyglądu, jest chyba z RPA ale jak się nazywa to zaponiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. jeszcze nigdy nie widzialem zeby ktos poza nim potrafil rzucic sie do wodody, zlapac i wyciagnac z niej duzego aligatora.

A "Krokodyl Dundee"? ;-)

PS.Szkoda mi jego, uwielbialem jego programy. Widac bylo, ze robil to z pasją a nie dla samych pieniedzy. No i zdziwilo mnie, ze zabila go plaszczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faworyt do tegorocznej Nagrody Darwina

Ja tam widzę różnicę między śmiercią z własnej głupoty (bo się nagle zapomniało, że nie wolno wrzucać podłączonej do prądu suszarki do wanny w czasie kąpieli), a - jak to ktoś mi powiedział - ceną za zrealizowanie własnych marzeń.

...so steer a course, a course for nowhere and aforyzmy drop the anchor, my little empire - I'm going nowhere...

Administracja serwerami - zapraszam! A po godzinach - Cytaty.eu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego dnia na animal planet przez prawie cały dzień będą emitowane programy Łowcy Krokodyli.

W niedzielę 10 września od 10.05 do 19.00 Animal Planet przedstawi specjalny blok programowy poświęcony pamięci Steve'a Irwina, znanego na całym świecie Łowcę Krokodyli.

-- Tuning - miniaturowych aut czyli Manga Cars ;)

-- sfah - a to moje...

-- skate punk - melodic punk, fast punk i deskorolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety nie mam kablówki od jakiegos czasu i nie mogłem tego zobaczyć. Kiedys parę razy oglądałem programy twego gościa i zawsze robił na mnie wrażenie swoim entuzjazmem do tej roboty. Inny by się bał, albo podchodził z wielką ostrożnością, a ten nie myślał o zagrożeniu tylko kierował się pasją. Właśnie takich ludzi brakuje, z pasją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności