Skocz do zawartości

plagiatowy spot PO


Kaviorek

Rekomendowane odpowiedzi

1. zeszli do poziomu PiS w tej kwestii, a teraz zostaną pokonani doświadczeniem,

2. plagiat, nie plagiat, nie obchodzi co mówi nasz potancjalny elektorat (który oczekuje czegoś więcej) bo do wyborów i tak nie chodzi :D ważne, że wygramy (analogia: spam nie spam, ważne, że top1 ;)

3. nie ważne co gadają, ważne aby gadali (wszystkie media o tym trąbią przecież, ja tutaj też)

4. hm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO w końcu zdecydowało się na kapanie negatywną (chyba odwecie za tą słynną lodówkę :D ) a mi się spot całkiem podoba. Przekonań politycznych i tak nie zmienie, ale może do kogoś to przemówi.

Tu miała być sygnatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bush wygrał wybory, o włos ale jednak :D wiec pewnie uznali ze taki spot jest skuteczny

W moich oczach PO wiecej straciło niż zyskało dzieki tej reklamie, mogli by sie troszke bardziej wysilic i wymyslic cos orginalnego..

I troszke zbyt agresywny jest ten spot i taki populistyczny... zamiast najezdzac na PiS powinni pokazac co sami moga zaoferowac..

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie podoba, co prawda kiedy wyszło, że ten klip to też remake, trochę posmutniałem...

wszak można kaczorowi dowalić po polsku równie boleśnie ;)

ale i tak jest fajnie :D kolejny będzie z niemogącym wysłowić się preziem i kotem prezesa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot wyjątkowo dobry, obawiam się też, że będzie skuteczny - choć całkowicie splagiatowany. Dziwne, że "najbardziej kreatywna" branża jedyne co potrafi to zaproponować całkowite naśladownictwo. Ale większość ludzi niestety nie skojarzy, że PO jest "do bólu" wtórne i populistyczne.

Moim zdaniem więcej zyskaliby, gdyby zrobili kampanie negatywną przeciwko SLD+SDPL+PD, bo tylko na taki elektorat mogą teraz liczyć.

Kampania negatywna tylko oburzy wyboców - im trzeba podać, że zasadniczo się zgadzają (PO to doskonale potrafi) - "ideały te same ale wykonanie lepsze".

ps. słuchałam dziś bełkotu Haliny Gronkowiec-Walc - mój 2-letni Synek potrafi lepiej i logiczniej budować wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Igns, ale chodzi głównie o kwestię wykorzystania spotu Busha, po tym jak była wielka awantura, gdy PiS wykorzystało spor Regana...

ale PO zrobiło to na licencji :D - w którymś newsie na onecie, którego linka nie pomnę, czytałem jak któryś tam z platformowców mówił że poprosili republikanów o zgodę w przeciwieństwei do PiSu który po prostu spot skopiował. Czy coś w ten deseń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta reklamówka to przejaw naszej współpracy z Partią Republikańską. W odróżnieniu od PiS, które po prostu skopiowało stary spot Reagana, my otrzymaliśmy zgodę przyjaciół z USA na skorzystanie z tego formatu - wyjaśnia Sławomir Nowak, poseł, członek zarządu PO. Zwraca uwagę na niuanse, które sprawiają, że spot PO to "format", a nie kopia: kobieta ma obrączkę, je kanapkę z serem, a nie tosta, na stoliku ma kubek z herbatą, a nie miseczkę. Dostrzegam jeszcze jeden szczegół: Amerykanka zamyka piekarnik nogą, Polka gasi światło w kuchni.

Dla mnie to nie jest plagiat. Plagiatem byłoby gdyby postąpili jak PIS i ukradli pomysł.

Swoją drogą fajna zagrywka typowa dla Polski, zamiast zajmować się rzeczywistymi problemami, dyskutuje się o tych zastępczych. A przeciętny szary obywatel zrozumie z tego tyle, że PO - złodzieje, PIS - Ci dobrzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności