Skocz do zawartości

plagiatowy spot PO


Kaviorek

Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie spot reklamowy nie ma prawa dotrzeć do ludzi nie lubiących PO, bardziej skupia się na tych co nie chodzą na wybory, próbując im pokazać co narobili. w tym wypadku spot moze być skuteczny.

W tv widziałem wypowiedz spec. ds PR jakieś tam firmy, powiedział krótko: "reklama ma być skuteczna, a nie zaskakująca, dlatego PO wybrało gotowe rozwiązanie"

po prostu ściągnęli template'a z USA za sporo $ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot PO, wtórny czy nie, uspokaja, daje poczucie bezpieczeństwa - kobieta,dziecko, telewizor (męża chyba nie było ?).

Spot PiS z budową domu zbyt odbiega od przeciętnego wzorca rodziny. Budują dom? A z czego? Nakradli sie to mają za co. Takie jest myślenie wielu szeregowych wyborców.

Ciekawe co jeszcze wymyślą? Od dziadka w wehrmachcie gorszy może być już tylko banderowiec (SS-man już nie, bo skoro Grass był...)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, plagiat to niejest (bo zgodę mieli, zły tytuł napisałem), ale chodzi o wykorzystanie gotowego spotu, co nie przystoi ambitnym partiom,

to trochę tak jakby zrobić kopie wikipedii i dmoza i chwalić się, że mamy najlepszy katalog i encyklopedię, bo to najlepsze rozwiązania, skuteczne, itd.. i nie ma sensu robic czegoś innego,

a spot wiadomo, że jest dobry, wikipedia też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz, jacy uczciwi...

W mojej subiektywnej ocenie spot PiS-u był inspirowany reklamą Reagana, natomiast spot PO to praktycznie szablon reklamy Busha. I to wszystko po "aferze" z reklamą PiS-u - trzeba chyba być nienormalnym żeby takie coś zaakceptować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mimo ze nie interesuje sie polityka, to spot PO wg mnie jest do kitu - slowa wyjete z kontekstu.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności