Skocz do zawartości

Top 10 w branży finansowej


*P*

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, *P* napisał:

Jak sprawdzę przyrost contentu ?

 

Wspolczuje firmie jesli naprawde juz pracujesz :) - szok. Jak mozna koordynowac cos i nie miec bladego pojecia o niczym zupelnie.

 

Albo to jakas prowokacja, albo firma panstwowa i 'dobra zmiana' - kolejny misiewicz

Gupie google niczego nie potrafi dobrze zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
4 godziny temu, *P* napisał:

Gdyby każda firma miała osobę, która dobrze się na tym zna, usługi SEO firm zewnętrznych byłyby na rynku zbędne :)


Są trzy prawdy - Twoja prawda, moja prawda i goowno prawda. To co powyżej to właśnie goowno prawda. 

To tak, jakby powiedzieć, że w supermarkecie wystarczy jeden sprzedawca - ten się zna, to po uja reszta ma coś wiedzieć.
 

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Studenciak said:

 

Wspolczuje firmie jesli naprawde juz pracujesz :) - szok. Jak mozna koordynowac cos i nie miec bladego pojecia o niczym zupelnie.

 


W sumie duże korpo, tam wszystko jest możliwe. Jak mają tyle dutków to mogą jechać tak jak oponeo zaczynało wszędzie reklama i do przodu. Co do oponeo to oni mają takie ceny jak niektóre warsztaty opony kupują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanse na trafienie była 1:10, kilka informacji i bingo. Tak dla uświadomienia koledze skali trudności większości fraz finansowych, nie licząc kilku najbardziej wymagających fraz, dla testu zrobiłem tak z 1 h sztuka  (pewnie jedne z brzydszych, a na pewno nie najbardziej przydatnych) kilka stron finansowych, bez specjalnej napinki wbiłem większość w topy, na hasła chwilówkowe i pożyczkowe, może nie "chwilówki online", ale typu "darmowe chwilówki", w ciągu paru miesięcy, strony  stoją 2 lata , bez jakiejś wielkiej magii, więc jak super agencja, extra przygotowaną stronę, za grubą kasę nie może wbić w top 20  na choć podobne frazy to może nie są aż the beściakami. A i nie piszę tego aby się wylansować i zaproponować "najlepsze pozycjonowanie" super magicznymi metodami, piszę ot tak z czystej ludzkiej "życzliwości" :)... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arkaszka napisał:

A i nie piszę tego aby (...)

 

Dobra, dobra... Wrzucaj link szkolenia. Jeśli w cenie będzie dobra wódzia może też się skuszę :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikodem wyczułeś mnie :)

 

Od ponad roku nic z domenami nie robię, nie pasjonują mnie PP,  ale dziś sprawdziłem, na chwilówki online  jestem w top 100 jak kol. "P" z tym,  że ja nigdy na tą frazę się nie pozycjonowałem, na chwilówki spory czas strona była na  40/50 pozycja, bez jakiegoś specjalnego  pozycjonowania, po prostu kilkanaście/kilkadziesiat linków. 

Jakby co, mogę tej agencji sprzedać te domeny pod 301 za godziwy szmal, :) może to im pomoże zblizyćsię do  topów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, jest to mój studencki case do rozwiązania, więc dane nie dotyczą konkretnej firmy. Liczyłam, że chętniej mi napiszecie jakieś wskazówki niż gdybym od razu przedstawiła się jako studenciak :P 

 

Tak czy siak jestem ciekawa, jak to możliwe, że na frazę typu szybka pożyczka nie ma najpopularniejszych firm np. Providenta czy Wongi, tylko jakieś znacznie mniej znane, których nawet nie kojarzę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, *P* napisał:

niż gdybym od razu przedstawiła się jako studenciak

 

 

Podstawowy błąd w myśleniu. Jeśli napiszesz, że jesteś studentem i robisz jakąś tam pracę lub test wówczas na pewno ktoś chętnie pomoże. Ściemniając tak jak to zrobiłeś otrzymałeś to na co zasłużyłeś.

Prawda cię wyzwoli. Proste.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Tak czy siak jestem ciekawa, jak to możliwe, że na frazę typu szybka pożyczka nie ma najpopularniejszych firm np. Providenta czy Wongi, tylko jakieś znacznie mniej znane, których nawet nie kojarzę ?

Bo nie muszą. Są bardzo rozpoznawalnymi markami ze sporą ilością reklam w TV.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, AdamBoganD napisał:

Życzę żeby "ta" firma nie wyciągnęła konsekwencji z podszywania się pod ich pracownika:D

Możesz napisać na jakiej podstawie? Przecież nigdzie nie napisał o jaką firmę chodzi, bardziej Ty miałbyś się o co obawiać bo napisałeś wcześniej że wiesz jaka firma z podaniem ich danych.

A co jeśli to nie jest ta firma o której napisałeś?

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, *P* napisał:

Tak czy siak jestem ciekawa, jak to możliwe, że na frazę typu szybka pożyczka nie ma najpopularniejszych firm np. Providenta czy Wongi, tylko jakieś znacznie mniej znane, których nawet nie kojarzę ?

Nie muszą się bawić w jakieś pozycjonowanie skoro są w.

 

e34b0a6783.jpg

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Finan napisał:

Możesz napisać na jakiej podstawie? Przecież nigdzie nie napisał o jaką firmę chodzi, bardziej Ty miałbyś się o co obawiać bo napisałeś wcześniej że wiesz jaka firma z podaniem ich danych.

A co jeśli to nie jest ta firma o której napisałeś?

Czego się obawiać kopiując i wklejając dane z KRS lub strony firmowej?

A jeśli to nie ta firma, to tym bardziej nie ma czego się obawiać

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności