Skocz do zawartości

[Przyjmę] Twój artykuł z linkiem na mojej stronie


cannot

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjmę artykuły z 1 linkiem w treści na mojego bloga za darmo

 

Wymagania dotyczące artykułów:

Tematyka: głównie domeny ale może być też pozycjonowanie, zarabianie w internecie, wordpress.

Długość artykułu: min. 2.000 znaków + grafika

Artykuł musi być wysokiej jakości - mieszarki, duplikaty i inne gnioty odpadają.

Link może być jako anchor tekst.

 

Dane bloga:

Adres wysyłam na pw lub maila.

Wiek: 3 lata

TF:26

CF:27

Użytkowników: ok 1.000 miesięcznie

Sesje: ok 1.500

Odsłon: 2.500

Średni czas trwania sesji : ok. 2min.

 

Dodatkowo:

Artykuł zamieszczany jest na profilu fb (ponad tys. fanów) i twitterze. 

Widoczny jest na stronie głównej oraz w prawym menu bloga.

 

Blog nie jest zaspamowany, nie ma filtra ani bana, nie jest wylęgarnią linków spamowych itp.  Zastrzegam sobie prawo odmowy zamieszczenia artykułu niespełniającego powyższych wymagań. Dla Ciebie jest to świetna okazja na zdobycie darmowego linku, dla mnie jest to szansa na zdobycie contentu.

 

Kontakt: kamwisniak(at)wp.pl

Nie wiesz w co zainwestować pieniądze ? Wejdź na DKW.pl i zobacz sprawdzone sposoby na zarabianie pieniędzy oraz jak zarabiać na grach ! Masz problemy finansowe i potrzebujesz gotówki?Ten portal finansowy pomoże Ci wybrnąć z problemów!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności