Skocz do zawartości

Zawik

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 16.04.2017 o 16:43, Zawik napisał:

Próbowałem ją wypozycjonować 2 miesiące temu, lecz po pierwszym dniu się zniechęciłem

SEO, to jak cnotka z ubiegłego wieku potrzebuje długiej gry wstępnej. Jak chcesz szybo to .... masz adwords. 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mion napisał:

SEO, to jak cnotka z ubiegłego wieku potrzebuje długiej gry wstępnej. Jak chcesz szybo to .... masz adwords.

 

adwords to taka galerianka - za równowartość jeansów przez chwilę będzie Ci dobrze :)
 

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idąc w tą retorykę, pozycjonowanie jest jak kupowanie pięknej acz mało cnotliwej panience  biżuterii, drogich prezentów, jak jest fajnie to jest fajnie, ale nigdy nie wiesz czy te dziewczęcie nie pójdzie jutro w sina dal z twoimi prezentami do innego bogatszego sponsora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności