Skocz do zawartości

Przeprosiny wobec spółki Sunrise System


Gregorygreg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To może być nauczką dla innych, którzy uważają, że dzieje im się krzywda.

Jeśli ktoś uważa, że dzieje się krzywda to należy swoje spory rozstrzygać w sądzie a nie na forum. Ne wnikam w to jakie były frazy i zapisy w umowie ponieważ tego nie wiem. Jeśli masz wątpliwość co do wykonania umowy to kontaktuj się ze swoim prawnikiem. Wylewanie żali na forum lub blogu nic dobrego nie daje. Beer już się o tym przekonał. :)

 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, SzlafRock napisał:

To może być nauczką dla innych, którzy uważają, że dzieje im się krzywda.

a ja mam wrażenie że mimo wykonania tej umowy sprawa w porządku nie jest bo bezużyteczność tej usługi jest rażąca, jak do tego dodać powyższe prawnicze szarpanie klientem, który to przyszedł do firmy by sobie coś tam nie za darmo poprawić, można mieć jeszcze więcej zastrzeżeń natury różnej

 

argumenty typu "wiedział co podpisuje" automatycznie zmieniły się w "wie kogo nie polecać" 

 

tak naprawdę to wizerunku przepraszanej firmy te przeprosiny nie poprawiają a tylko obnażają jej sposób postępowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, kayman napisał:

tak naprawdę to wizerunku przepraszanej firmy te przeprosiny nie poprawiają a tylko obnażają jej sposób postępowania

Wcale bym się nie zdziwił jakby firma za chwilę napisała do admina forum o blokadę tematu.Cóż, chcieli publicznych przeprosin = mają.

 

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bobeks napisał:

Yyyyyy

 

No  "firma ta nie zobowiązała się do osiągnięcia rezultatu w postaci zwiększenia częstotliwości odwiedzin mojej strony"  -ale działania, za które zapewne otrzymała wynagrodzenia, miały na celu taki efekt końcowy - zwiększenie wejść na stronę :)

 

Sfrustrowany klient, źle sformułował zarzuty :)

 

Inna kwestia, kto wymyślił frazy...  Bo to co podsuwają niektóre firmy - to mistrzostwo świata.  Nie wiem jak bym długo się zastanawiał, to i tak takiego zapytania do googla nie wymyślę:)

 

 

pozdrawiam

 

 

No jesteś w błędzie - osiągnięcie pozycji przez frazy nie jest równoznaczne z wygenerowaniem ruchu. I tu właśnie poległ pacjent bo przyjął złą linię obrony.ataku (nie wiem czy był pozwanym czy powodem). Możesz być pierwszy na "wypas owiec ...." a nie będziesz mieć ruchu. Linia tego kogoś wskazuje, że poleł właśnie przez "niewłaściwe" ujęcie sprawy w sądzie.

 

 

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polscy sędziowie mają poważne braki w wykształceniu ...

Dlaczego ?? Odpowiedź jest prosta :

Zapominają nagminnie, że oprócz litery prawa istnieje również to co jest nazywane duchem prawa, o czym ich uczono na studiach z resztą.

W związku z powyższym jak najbardziej słuszne jest stwierdzenie, że do sądu w Polsce udajesz się po wyrok a nie po sprawiedliwość ;).

 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co może powiedzieć sędzia bez biegłego w aspekcie SEO?.. przeto nawet ten sędzia jak i każdy laik korzysta z opinii innych osób

 

Niestety sprawa od początku stoi na przegranej pozycji, nie ważne iż ktoś ma rację ważne iż ktoś ma $ by udowodnić że jest inaczej i to nie tylko tutaj ma swoiste przełożenie na efekt sporu (2 rok szarpię się z odszkodowaniem, brak mi słów co wymyślają, nawet badania na ADHD przechodziłem (oprócz tego od alkusa, narkotusa po wywiad środowiskowy a nawet prywatnego detektywa co patrzył czy rzeczywiście chodzę w opatrunku na pół ciała, raz go zamknęli bo stał perfidnie na mojej posesji przed oknem by robić foto z łazienki jak się myje :D czy wykonuje odpowiednie ruchy..wyszedł nad ranem ;) 

 

Od razu wiedziałem, iż ruszycie SS to was zjedzą zamiast szkoleń to może czas na wyrobienie certyfikatu w aspekcie analizowania umów oraz bycia rzeczoznawcą nie wiem, stroną w takim sporze?..

 

Powodzenia, pamiętam iż to właśnie Beerbant deptał im po piętach, niestety społeczność się odwróciła bo zamiast wrzucić w 1000 osób po 20 zł na adwokata, to mówili po co to robisz..a przedtem dopingowali i klepali po plecach..

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Herkules napisał:

Ale co może powiedzieć sędzia bez biegłego w aspekcie SEO?.. przeto nawet ten sędzia jak i każdy laik korzysta z opinii innych osób

 

 

 

 

Pokaz mi chociaz jednego "biegłego" biegłego w aspekcie seo (specjalnie dwa razy to samo słowo). Nawet Ziółek potwierdzi jakie bzdury są wypisywane i 3ba podważac jego opinie.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,  zapominacie o jednym.  Nie mogę o kimś powiedzieć publicznie, że jest ch.jem złamanym i złodziejem,  nawet jeśli mam rację. 

Tak samo nie mogę sam wymierzyć sprawiedliwości (np. obić komuś ryja) tylko dlatego, że osoba coś mi zawiniła.  Teoretycznie mogę ale muszę się liczyć z konsekwencjami. 

Tak samo jest w tym przypadku.  Nie można nikogo oczerniać publicznie a szczególnie firmy,  które mają mocno rozbudowany dział prawny. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć firm stosując nie do końca transparentne praktyki prawne stosuje "zastraszanie prawem", przykład dziennikarki Polityki która miała wieloletnie sądowe batalie gdy pisała że w SKOK-ach źle się dzieje, firma ma wyszczekanych prawników na ryczałcie, szary zjadacz chleba nie. efekt, ludzie się boją wyrażać negatywne opinie publicznie.

Parę lat temu byłem na tkz badaniu marketingowym na temat seo, nie dla SS ale podobny schemat działania, testowali czy ludzie łykną ich umowę, która była bardzo mocno niekorzystna, ludzie, właściciele firm, łykali wszystko jak bocian żaby (a mieli już coś z seo doczynienia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SzlafRock napisał:

  Nie mogę o kimś powiedzieć publicznie, że jest ch.jem złamanym i złodziejem,  nawet jeśli mam rację.

 

z drugiej strony nie można wprowadzać w błąd lub wykorzystywać czyjąś niewiedzę, dużo większe firmy dostały po uszach od urzędu konkurencji i konsumentów za nieścisłości między działaniami marketingowymi a rzeczywistością/oferowaną rzeczą lub usługą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że w naszym kraju ludzie pytają w pierwszej kolejności o cenę. To dotyczy także prowadzących działalność.  Dlatego w seo buduje się oferty dostosowane do potrzeb klientów tzw. szyte na miarę  :) a później jest rozczarowanie. Na fejsie w pewnej grupie dyskusyjnej można przeczytać, że firmy seo rozliczają się z klientami na podstawie ruchu. Chyba nikomu nie muszę wyjaśniać, że taki ruch można sztucznie wytworzyć. Tylko poprzez budowanie świadomości klienta na temat seo można uniknąć kombinacji przygotowanych przez firmy z rozbudowanymi działami prawnymi. Mniejsze firmy dbają o swoich klientów, większe idą na ilość a jak wiadomo ilość nie idzie w parze z jakością.

 

28 minut temu, kayman napisał:

z drugiej strony nie można wprowadzać w błąd lub wykorzystywać czyjąś niewiedzę

 

Jasne, że nie można. Dlatego istnieją sądy. Inaczej jest jak pozwiesz firmę np. o niewywiązanie się z umowy a inaczej jeśli to firma pozwie cię z art. kk. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności