Skocz do zawartości

Uwaga na: Centralny Rejestr Działalności Gospodarczych i Firm


Nikonem

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Finan napisał:

Jeśli tym firmom co wysyłają te papierki gó**o warte opłaca się je wysyłać = mają w tym zysk = ludzie płacą.

 

Przecież o tym pisze, że ludzie płacą. Przedsiębiorca, który daje się złapać na taki wałek powinien lepiej zatrudnić się na budowie.

 

2 godziny temu, Finan napisał:

Nie każdy zakładający działalność musi być aż tak zorientowany o co kaman

 

A powinien.

 

2 godziny temu, Finan napisał:

ale realia polskie są zupełnie inne.

 

Właśnie i dlatego jest pole dla podobnych przekrętów.

 

2 godziny temu, Finan napisał:

Weź pod uwagę że te firmy głównie żerują na takich co nie znają się

 

Dlatego trzeba się edukować.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, SzlafRock napisał:

Przedsiębiorca, który daje się złapać na taki wałek powinien lepiej zatrudnić się na budowie.

 

Ojej, ciekawe czy taki cwaniak byłeś jak otwierałeś działalność. Ja miałem dwadzieścia parę lat i pewnie jakbym dostał takie pismo to bym zapłacił. Teraz mnie to śmieszy ale wtedy... kto wie. A płaci sporo osób, gadałem z kolegą z biura rachunkowego to mówił, że większość płaci a później pyta czy dobrze zrobiła!

 

To, że ktoś otwiera działalność nie znaczy, że zna się na wszystkim. Jak ktoś jest dobrym fryzjerem to musi znać się na tych wszystkich papierach? Ja bym sprawę odwrócił - skąd te super firmy mają dane przedsiębiorców? Dlaczego urząd statystyczny handluje tym bezkarnie  i każdy może sobie te dane kupić?! To jest dopiero patologia!

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, wojtekk napisał:

Dlaczego urząd statystyczny handluje tym bezkarnie  i każdy może sobie te dane kupić?! To jest dopiero patologia!


Nikt niczym nie handluje. Takie dane są ogólnodostępne i do zassania oprogramowaniem z ery kamienia łupanego.
 

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, wojtekk napisał:

Tym bardziej ktoś powinien za to dostać po dziubie.


Ale że niby za co? 

W życiu - wybaczcie - trzeba myśleć, nikt za nas tego nie zrobi. Dorosły człowiek powinien wiedzieć, że gorące parzy a czytać należy ze zrozumieniem.

 

Staropolskie powiedzenie mówi "jak sobie pościelesz tak się wyśpisz"
 

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wojtekk napisał:

A płaci sporo osób, gadałem z kolegą z biura rachunkowego to mówił, że większość płaci a później pyta czy dobrze zrobiła!

 

Kolejność powinna być odwrotna.  Wpierw pytać a później ewentualnie płacić. 

 

Godzinę temu, wojtekk napisał:

Jak ktoś jest dobrym fryzjerem to musi znać się na tych wszystkich papierach?

 

Jasne, dlatego pisałem wyżej, że jeśli się nie znamy to zatrudniamy osobę,  która się zna.  W tym wypadku wystarczy telefon do swojej księgowej.  Każda księgowa posiada wiedzę że wpis do ceidg jest bezpłatny. 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności