Skocz do zawartości

Kubica na podium!


sq-

Rekomendowane odpowiedzi

hahaha no weź przestań, jesteś zniesmaczony bo Kubica Ci nie podziękował za spędzenie 1.5h przed TV? Napewno nie zapomniał o kibicach, to, że o nich nie wspomniał na konferencji nie znaczy, że ma nas wszystkich w d***. Wielokrotnie wspominał o tym jak wiele otuchy dodają mu polskie flagi, które mija jadąc bolidem i to, że go to bardzo nakręca. Dlatego takie gadanie jest nie na miejscu.

edytowane - °K°

-- Tuning - miniaturowych aut czyli Manga Cars ;)

-- sfah - a to moje...

-- skate punk - melodic punk, fast punk i deskorolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ktoś kto uważa że Kubica ma kibiców w "głębokim poważaniu" się myli był ktoś z was w ostatnia niedziele w Warszawie jak Kubica przyjechał spotkać się z kibicami?

Tu miała być sygnatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto uważa że Kubica ma kibiców w "głębokim poważaniu" się myli był ktoś z was w ostatnia niedziele w Warszawie jak Kubica przyjechał spotkać się z kibicami?

No tak ale nikt nie uważa że Kubica ma kibiców w "głębokim poważniu" przcież...

A tak wogóle to fajnie że mamy znów jakiegos dobrego sportowca.

Mam nadzieje że zajdzie dalej niż inni Polacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za parę lat czemu nie :) Wiele osób się wypowiadało, że ma zadatki na mistrza.

Dzisiejsze trzecie miejsce jest wielkim wydarzeniem. Początkujący kierowca, początkujący team zajmuje 3 lokatę. A co to będzie jak oba te "elementy" przekształcą się w doświadczonych uczestników F1 :)

Pozdrawiam

Jurdziol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komentarz z onetu:

"czemu on zjechał do boksu jak był pierwszy? przez to przegrał" :)

wole 10 kibiców jak kiedyś niż tysięcy jak dzisiaj.

normanos, kibic F1 od 1999 roku (i jego zona kibicka od conajmniej 1992 :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie jak normanos coś normalnego powiesz. Wszyscy teraz zrobili się specami od F1 jak ten 'kibic' z onetu :)

Ja tam jak czyms się nie zajmuje i jest dyskusaj na ten temat to nie wypalam jakiś głupot.

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się podoba jego postwa i cieszy mnie fakt, że zajął tak dobrą pozycję.

Cieszę się różnież, że pojawił się kolejny dobry Polak,

który da odpocząć innym naszym sportowcom, choćby Małyszowi.

A co do torów F1, może dzięki niemu powstaną jakieś w Polsce...

Gratuluje mu jeszcze raz, mam nadzieje, że tym razem było wszystko OK, a nie tak jak przy ostatnich wyścigach...

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie jak normanos coś normalnego powiesz.

a co, na ogół mowie same nienormalne rzeczy? :)

A co do torów F1, może dzięki niemu powstaną jakieś w Polsce...

ta, tak samo jak powstały nowe za******e, nowoczesne skocznie. malysz byl, zdobyl wszystko co trzeba, a w polsce nikt tych sukcesow nie przekuł na zaplecze :) sportowe :(

co do toru to widzialem fajna prace kibicow-architektow chyba z lodzi :P taki hipotetyczny tor.

chwila.poszukam...

mam

https://www.f1ultra.pl/artykul-The-Newpond-...wa,4357,73.html

"Start Roberta Kubicy w Grand Prix Węgier spowodował lawinowe zainteresowanie Formułą 1 i naszym projektem. Dotychczas informacje o Torze Nowostawy pojawiły się min. w:" ;)

projekt z 2001 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności